Fanki modlą się do Ralpha Kaminskiego

Ralph Kaminski został bożkiem? Fanki składają ręce

Źródło zdjęć: © Instagram
Oliwia Ruta,
24.01.2024 11:15

Fanki Ralpha Kaminskiego organizują grupowe modły. Kobiety zdradzają, kiedy odbywają się obrzędy.

Ralph Kaminski to polski artysta. Piosenkarz jest znany z utworów takich jak "Kosmiczne Energie", "Autobusy" czy "2009". Ogromną popularność zdobył dzięki najnowszej płycie "Bal u Rafała". W lutym tego roku odbędzie się pożegnalna trasa karnawałowej ery, po której artysta zrobi sobie przerwę od występów na żywo. Koncerty odbędą się na największych halach Polski m.in. na Torwarze, Hali Stulecia czy Polsat Plus Arenie Gdynia.

Fanki modlą się do Ralpha Kaminskiego

Jakiś czas temu pisaliśmy o starszych fankach Ralpha Kaminskiego działających pod pseudonimem "Różowe Koszulki". Kobiety przedstawiają się jako "grupa 12 apostołek skupionych wokół 'Króla Słońca', który czaruje jak nikt". Dodatkowo nie ukrywają, że interesuje ich sława: "Zapraszamy fanów i hejterów. Interesuje nas ilość i fejm".

trwa ładowanie posta...

23 stycznia na instagramowym profilu rozowe.koszulki pojawił się nowy post. Fanki Ralpha Kaminskiego opublikowały zestawienie dwóch zdjęć. Na jednym jest artysta z rękami złożonymi do modlitwy, a na drugim modląca się grupa fanek. Post został podpisany słowami: "o tak się módlcie do mnie". W komentarzach kobiety zdradzają, że modły odbywają się "Codziennie o godz. 19.00, ale jeśli ktoś czuje niedosyt, można zawsze i wszędzie. Najbliższe modły zbiorowe 9 lutego".

trwa ładowanie posta...

Różowe Koszulki wskazały datę modlitwy zbiorowej. Nie bez powodu jest to 9 stycznia. To właśnie wtedy artysta wystąpi w Poznaniu i tym samym rozpocznie trasę koncertową z płytą "Bal u Rafała". Czy fanki będą odprawiać mszę przed koncertem?

trwa ładowanie posta...
Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 18
  • emoji ogień - liczba głosów: 0
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 8
  • emoji smutek - liczba głosów: 8
  • emoji złość - liczba głosów: 1
  • emoji kupka - liczba głosów: 6
Janina,zgłoś
Ze zdumieniem przeczytałam artykuł i działalność „Różowych” ani to śmieszne ani ciekawe. Jestem wielbicielką talentu Pana Kamińskiego i z zażenowaniem oglądam wątpliwej jakiści popisy grupki tych żałosnych pań. Szkoda, że Artysta tej klasy ma wśród swoich fanów osoby, które zwyczajnie przynoszą wstyd. Niezrozumiałe dla mnie jest, że dla własnego rozgłosu te panie ośmieszają Pana Ralpha.
Odpowiedz
2Zgadzam się0Nie zgadzam się
Maria Magdalena,zgłoś
Jestem fanką Ralpha i z zażenowaniem odbieram działalność „różowych koszulek”. Byłam przekonana, że fankami mojego ulubionego Artysty są wrażliwe i inteligentne kobiety. Jeśli ten wpis to miał być żart to jest on wyjątkowo żałosny i prymitywny. Chęć błyszczenia odebrała tym fankom zdolność myślenia bo ten żart przedstawia w złym świetle fanki Ralpha, ale też samego Artystę. Przykre.
Odpowiedz
5Zgadzam się0Nie zgadzam się
Użytkownik,zgłoś
Z powodu jakiejs głośnej grupki nieogarnietych kobiet nie trzeba sie przecież pastwic z tego powodu nad Artysta, który nie ma na to wpływu. Ale to co robi tak zwana redaktor tego artykułu to poprostu koloryzowanie rzeczywistości. Widac, że gazeta nawet po pomyje i ścieki sięgnie byle ktoś to przeczytał. Ani to artykuł ani dziennikarz, ani gazeta a tylko czysty hejt pod przerywka gazetki, wyssiewany co rusz z palca Pani redaktor.
Odpowiedz
2Zgadzam się0Nie zgadzam się
Zobacz komentarze: 16