Federacja Prime MMA ma poważne problemy

Prime MMA ma poważne problemy. Interweniuje lokalny polityk

Źródło zdjęć: © Facebook: Prime MMA / Facebook: Prime MMA
Weronika Paliczka,
19.03.2024 15:30

Plany Prime MMA nie podobają się środowisku internetowemu. Federacja freak fightowa postawiła na influencera, który ma na swoim koncie wyrok sądowy. Głos w sprawie zabrał prezydent Gorzowa Jacek Wójcicki.

Gala Prime MMA zbliża się wielkimi krokami. Do wydarzenia pozostał niecały miesiąc, jednak decyzje władz federacji nie podobają się internetowej społeczności. Uwagę wielu osób przyciągnęła konferencja ósmej gali Prime MMA, podczas której doszło do ok. dziesięciu bójek uczestników. Kaczor BRS został powalony przez Jasia Kapelę, Patryk Śliwka rzucił się na Marka Jówko, a to dopiero czubek góry lodowej.

Prime MMA ogłasza "gladiatora"

Jednym z zawodników, którzy wystąpią na ósmej gali Prime MMA jest Łukasz Wawrzyniak "Kamerzysta". Influencer ma na swoim koncie prawomocny wyrok sądowy. Wszystko przez pobicie 66-letniego mężczyzny, który zmarł cztery miesiące po ataku. To niejedyny występek influencera. Mężczyzna w jednym z filmów upokarzał osobę z niepełnosprawnością intelektualną, aby zwiększyć wyświetlenia. Kamerzysta współpracował m.in. z Lordem Kruszwilem.

Prime MMA napisało na Instagramie: "Łukasz powraca do oktagonu po ponad roku. Jego ostatni pojedynek z Bagietą zakończył się zwycięstwem, co zwiększyło jego bilans do 3 wygranych. Na ten moment czekało wiele osób, ponieważ przez ostatni rok Kamerzysta nie był aktywny w Internecie. Na dzisiejszej konferencji będziecie mogli usłyszeć, co ma Wam do powiedzenia. JEDNI GO KOCHAJĄ, A DRUDZY NIENAWIDZĄ. A WY?".

trwa ładowanie posta...

Prezydent Gorzowa zabiera głos w sprawie

Udział Kamerzysty w gali Prime MMA wywołał oburzenie internautów. Aktywistka Maja Staśko skontaktowała się z prezydentem Gorzowa Łukaszem Wójcickim. W odpowiedzi na zapytanie dotyczące występu Kamerzysty na Prime MMA włodarz miasta odpisał:

"Poniżanie ludzi jest działalnością niegodną. Niegodne jest również promowanie osób, które dopuszczają się takich zachowań. Po otrzymanym sygnale, moją jednoznaczną opinię w tej sprawie, przedstawię zarządowi spółki, nadzorującej pracę Areny Gorzów, po to, by została ona przekazana organizatorowi gali. Poproszę też zarząd spółki o ustalenie stanu faktycznego, dotyczącego organizacji gali i jej uczestników, co pozwoli na podjęcie ewentualnych decyzji. Z poważaniem, Jacek Wójcicki, Prezydent Gorzowa".

trwa ładowanie posta...

Co dalej z Prime MMA i galą organizowaną w Gorzowie? Wygląda na to, że prezydent miasta faktycznie przejął się tematem. Oznacza to, że Prime może być zmuszone do pilnego szukania nowej hali, która zgodzi się na organizację gali, której jednym z uczestników jest kontrowersyjny influencer.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Marti Renti: "Freak fight to jest mocno szowinistyczny świat" | VibezTalk

Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 0
  • emoji ogień - liczba głosów: 0
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 0
  • emoji smutek - liczba głosów: 0
  • emoji złość - liczba głosów: 0
  • emoji kupka - liczba głosów: 0