Kobiety zmuszają mężczyzn do bycia przy porodzie?

Poród przyczyną rozwodów? Lawina reakcji po wpisie studentki

Źródło zdjęć: © Canva
Natalia Witulska,
24.05.2024 11:00

Platforma X ma to do siebie, że wszystko, co się na niej udostępni, może odbić się szerokim echem. Bardzo często wpisy nieznanych użytkowników widzi nawet kilkaset tysięcy ludzi. Tak zdarzyło się w przypadku internautki "rienki", która stwierdziła, że gdy mężczyźni widzą poród, przechodzą traumę, a przez to opuszczają partnerki.

Media społecznościowe są niesamowitym zjawiskiem. Jednego dnia wszyscy internauci zachwycają się małym dystyngowanym dzieckiem, robią makijaż przy użyciu brokułu albo smarują twarz bananem. Drugiego dnia potrafią wejść na wyższy poziom debaty i dyskutować o konfliktach zbrojnych, ekologii czy polityce. W międzyczasie spora część użytkowników mediów społecznościowych udostępnia viralowe tańce. Sociale to dziwaczne miejsce.

W środę 22 maja na platformie X głośno zrobiło się o wpisie jednej z użytkowniczek. Rienka w mediach społecznościowych napisała, czego dotyczyła rozmowa na wykładach, w których uczestniczyła. Jej przemyślenia odbiły się bardzo szerokim echem, a dziewczyna usunęła udostępniony wpis. W internecie jednak nic nie znika, więc rozmowa na ten temat w ogóle nie ucichła.

JULIA ŻUGAJ spełniła już WSZYSTKIE SWOJE MARZENIA?

Faceci opuszczają kobiety, bo asystowali przy porodzie?

Użytkowniczka platformy X Rienka podzieliła się z internautami swoimi przemyśleniami. Dziewczyna była na wykładzie, gdzie poruszano różnego rodzaju tematy. Jeden z wątków dyskusji szczególnie ją zaciekawił. Opisała go w mediach społecznościowych, co nie spotkało się z miłą reakcją ludzi. Dotyczył on tego, że kobiety zmuszają mężczyzn do bycia przy porodzie, co ma u nich powodować traumy, przez które opuszczają partnerki.

"Dzisiaj mieliśmy ciekawy wątek na wykładzie - że baby dosłownie zmuszają typów do asystowania przy porodzie, przez co oni dosłownie przechodzą traumę i tracą więź z kobietą/dzieckiem. I mało który potrafi to przepracować, więc odchodzi, porzuca rodzinę" - napisała Rienka w mediach społecznościowych.

Kontrowersyjny wpis na platformie X
Kontrowersyjny wpis na platformie X (Rienka , X)

Komentarze pod wpisem Rienki

Komentarze pod wpisem Rienki nie były pozytywne. Dziewczyna go usunęła i zapowiedziała, że w przyszłości dokładnie opisze, o co jej chodziło. W internecie jednak nic nie znika. Screeny latają po platformie X. Na profilu Matki Kebaboskiej ukazał się usunięty wpis Rienki. Na ten moment wyświetliło go ponad 300 tys. osób. Komentarze są miażdżące. Internauci wyśmiewają koncept, że faceci doznają traumy po porodzie. Zastanawiają się, co mają powiedzieć kobiety, z których dosłownie wychodzi dziecko.

Komentarze pod wpisem o kobietach zmuszających facetów do bycia przy porodzie
Komentarze pod wpisem o kobietach zmuszających facetów do bycia przy porodzie (Internauci , X)
Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 0
  • emoji ogień - liczba głosów: 0
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 1
  • emoji smutek - liczba głosów: 0
  • emoji złość - liczba głosów: 0
  • emoji kupka - liczba głosów: 0