Sławomir Mentzen o wpisie na Facebooku

Mentzen o wpisie na Facebooku. "Dziadowska platforma"

Źródło zdjęć: © YouTube - Sławomir Mentzen / YouTube
Natalia Witulska,
23.01.2024 15:30

Sławomir Mentzen skomentował wpis, który pojawił się na Facebooku. Lider Konfederacji nie ukrywał zażenowania i zdenerwowania.

W poniedziałek 22 stycznia Sławomir Mentzen skomentował w mediach społecznościowych wpis. Informował on o rzekomej śmierci polityka. Lider Konfederacji zdenerwowany napisał, co myśli o tego typu nieprawdziwych wiadomościach, regularnie pojawiających się w internecie.

Sławomir Mentzen krytykuje wpis na Facebooku

Sławomir Mentzen dał do zrozumienia, co sądzi zarówno o wpisie, który pojawił się na Facebooku, jak i o samej platformie. W mediach społecznościowych ukazała się informacja mówiąca o tym, że lider Konfederacji nie żyje. Polityk nie krył złości. Zdenerwował go wpis oraz to, że Facebook go nie usunął.

Sławomir Mentzen o wpisie na Facebooku
Sławomir Mentzen o wpisie na Facebooku (X - Sławomir Mentzen , X)

"Facebook to najbardziej dziadowska platforma społecznościowa. W trakcie kampanii wyborczej pozwalał na reklamowanie scamu zdjęciami, na których rzekomo byłem aresztowany, a teraz bierze kasę za to. Jednocześnie blokuje reklamy moich firm, bo niby są reklamą polityczną. Pomyślcie, co poczuła moja mama jak to zauważyła" - napisał Sławomir Mentzen.

Sławomir Mentzen o wpisie na Facebooku
Sławomir Mentzen o wpisie na Facebooku (X - Sławomir Mentzen , X)

Trudno nie zgodzić się ze Sławomirem Mentzenem. To, że Facebook nie usuwa tego typu wpisów, jest karygodne. Krytyka powinna spłynąć również na autora fake newsa. Oczywiście, można się z liderem Konfederacji nie zgadzać, nie przepadać za nim, ba, nawet go nie lubić. Nie daje to jednak pozwolenia na umieszczanie nieprawdziwych, dodatkowo krzywdzących informacji na jego temat.

Apelujemy, aby wchodzić z politykami w rozmowy na poziomie, dyskutować, wymieniać się poglądami. To zawsze lepszy wybór niż umieszczanie informacji o czyjejś rzekomej śmierci.

Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 0
  • emoji ogień - liczba głosów: 1
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 0
  • emoji smutek - liczba głosów: 0
  • emoji złość - liczba głosów: 0
  • emoji kupka - liczba głosów: 0