O co chodzi ze świadomym dzieckiem?

Dystyngowane niemowlę hitem internetu. O co chodzi ze "świadomym dzieckiem"?

Źródło zdjęć: © TikTok
Natalia Witulska,
22.05.2024 12:15

Po mediach społecznościowych można spodziewać się absolutnie wszystkiego. Sociale wylansowały właśnie malutkie dziecko, które wśród internautów uchodzi za geniusza. Niemowlę ze Stanów Zjednoczonych jest aktualnie ulubieńcem TikToka.

TikTok to niesamowita aplikacja. Znajdziemy na niej dosłownie wszystko. Od filmów dotyczących polityki, ekologii czy konfliktów zbrojnych, po viralowe tańce, fanowskie edity czy memy. Nigdy nie wiadomo, co aktualnie się wybije i będzie na topie. To właśnie sprawia, że tak wiele osób spędza długie godziny, oglądając udostępniane przez ludzi tiktoki.

W piątek 17 maja Stefanie O’Brien podzieliła się niewinnym filmem na TikToku. Na krótkim i bardzo uroczym wideo widzimy kilkuletnią dziewczynkę, a także mężczyznę trzymającego malutkie dziecko. To właśnie niemowlę podbiło serca internautów. Wszystko przez słodkie, a także niesamowicie świadome zachowanie malucha. Na ten moment film obejrzano ponad 40 mln razy.

"Rodzice nie mogli tego zrozumieć". Way of blonde i Maschines planują dziecko

"Świadome dziecko" ulubieńcem w mediach społecznościowych

Małe dzieci potrzebują ciągłej pomocy od dorosłych. To naturalne - samodzielnie nie poradzą sobie z wyzwaniami codziennego życia. Zdarzają się jednak dzieciaki, które wybijają się na tle rówieśników. Do takich bez wątpienia należy niemowlak z filmu udostępnionego przez Stefanie O’Brien.

Na filmie kobieta pyta, kto jest podekscytowany na wyjazd do hotelu Four Season w Orlando. Kilkuletnia dziewczynka wyjmuje smoczek z buzi, podnosi dwie ręce i krzyczy, że jest gotowa na wycieczkę. Najwięcej emocji wzbudziło jednak zachowanie malucha, którego na rękach trzyma mężczyzna. Ten bowiem w dystyngowany sposób podnosi jeden palec i bardzo świadomie odpowiada, że chce jechać do hotelu. Swoim zachowaniem podbił serca milionów.

trwa ładowanie posta...

Internauci zachwycają się maluchem

Komentarze pod udostępnionym filmem są niesamowite. Wielu internautów żartuje, że maluch jest tak naprawdę dystyngowanym gentlemanem w ciele dziecka. Inni piszą bardzo poważne podziękowania za zaproszenie na wycieczkę do hotelu w Orlando. Wszyscy jednogłośnie zgadzają się, że niemowlak jest niesamowicie inteligentny i czeka go wspaniała przyszłość.

W komentarzach znajdziemy wspaniałe podziękowania, które miałby napisać uroczy niemowlak. "Och matko, byłbym zachwycony, mogąc towarzyszyć ci w wycieczce do hotelu Four Season w Orlando". "Matko, jestem zachwycony, że będę mógł zasmakować z tobą szczęścia w Four Season w Orlando". "Mamo, z największą przyjemnością wyruszę z tobą w podróż i zatrzymam się w hotelu Four Season w Orlando".

d
d (Internauci , TikTok)
Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 1
  • emoji ogień - liczba głosów: 0
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 3
  • emoji smutek - liczba głosów: 0
  • emoji złość - liczba głosów: 0
  • emoji kupka - liczba głosów: 0