x

Polubili oświadczenie Marcina Dubiela. W ogniu krytyki m.in. Wersow i Patecki

Źródło zdjęć: © Instagram, YouTube
Maja Kozłowska,
02.04.2024 19:30

Marcin Dubiel po kilku miesiącach przerwy, zapowiedział powrót do internetu. Jego oświadczenie wywołało ostrą reakcję widzów, ale wśród głosów krytyki, znalazły się także niewerbalne sygnały wsparcia od innych influencerów.

Marcin Dubiel był jednym z najpopularniejszych polskich influencerów. Członek Teamu X, freak fighter, twarz płatków śniadaniowych, prankster. Jego reputacja w internecie nie należała do najlepszych, lecz jak to kiedyś powiedział Wardęga: "Dubiel jest k*rwa niezniszczalny". I faktycznie tak było: nieważne, co zrobił, zawsze z mniejszych i większych dram wychodził obronną ręką. Do czasu.

Gwoździem do trumny Dubiela okazało się jego powiązanie z Pandora Gate. Marcin był bliskim przyjacielem głównego podejrzanego w sprawie - Stuarta B. Influencer miał wiedzieć, że Stuu utrzymuje niewłaściwe kontakty z małoletnimi dziewczynkami.

Po tym, jak wiadomości Dubiela dotyczące Pandora Gate wyszły na jaw, Marcin zniknął z social mediów. 1 kwietnia zapowiedział jednak, że wraca. I nie - to nie miał być żart.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Największa spina w Sabotażyście. Yoshi: Prawie się pobiliśmy z Dubielem

Powrót Marcina Dubiela. Internauci nie otworzyli szampana

W swoim wpisie influencer stwierdził, że jest gotowy na ponowną konfrontację ze światem w social mediach i że chce nadal dzielić się z ludźmi swoją pasją.

Nie będzie to łatwe. Wiem, że masę ludzi będzie próbowało podcinać mi skrzydła, ale jestem również pewien, że moja prawda i moje przesłanie są silniejsze niż jakiekolwiek przeszkody.

- podkreślił w oświadczeniu.

Pod jego postem internauci nie przebierają w słowach: jasno podkreślają, że nie chcą Marcina w internecie. Negatywne nastawienie do influencera powiązanego z Pandora Gate nie ma jednak przełożenia na zasięgi liczbowe. Pierwszy film, który dodał po trzech miesiącach nieobecności ma 123 tys. wyświetleń po trzech dniach od publikacji.

Marcin Dubiel
Marcin Dubiel (Instagram)

Wersow i Patec w ogniu krytyki. "Poklepali po plecach" Marcina Dubiela

Ogłoszenie powrotu Marcina nie zostało zbojkotowane całkowicie. Są ludzie, którzy dalej kibicują Dubielowi i trzymają za niego kciuki. W tym również wielu polskich influencerów i youtuberów. Wśród osób, które polubiły oświadczenie Marcina, znajdują się m.in. Wersow, Patecki czy Luka.

Na X rozgorzała burza dotycząca zachowania influencerów, chociaż niektórzy bronią twórców. "Nie zesrajcie się xddddddddd Lajk to tylko lajk, ludzie często nie patrzą co, tylko lajkują jak leci" - pisze jedna z internautek. Jako usprawiedliwienie - nie brzmi to zbyt dobrze.

Wersow i Patec już "odlubili" posta Dubiela.

trwa ładowanie posta...
Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 0
  • emoji ogień - liczba głosów: 0
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 0
  • emoji smutek - liczba głosów: 0
  • emoji złość - liczba głosów: 0
  • emoji kupka - liczba głosów: 0