Patec niczym Ronaldo

Patec jak Ronaldo? Influencer podbija sociale

Źródło zdjęć: © YouTube - PatecWariatec / YouTube
Natalia Witulska,
16.01.2024 14:45

Influencerzy Patec i Łatwogang podróżują wspólnie po Brazylii. Ich celem jest spotkanie ze sławnym piłkarzem Neymarem. W najnowszym filmie Kuba Patecki zaskoczył internautów. Pokazał się w niecodziennej fryzurze.

Kuba Patecki i Łatwogang podróżują wspólnie po Brazylii. W najnowszym filmie Patec poszedł do fryzjera. Powiedział, że chce wyglądać jak legenda południowoamerykańskiej piłki nożnej Ronaldo. Influencer w nowej fryzurze podbija media społecznościowe.

Patec Wariatec niczym Ronaldo

Kuba Patecki robi wszystko, aby internauci nie przestawali o nim mówić. Na swoim kanale na YouTube zwiedza świat, poznaje kultury, przekracza własne granice. Influencer ukończył Ironmana (zawody triatlonowe) i zapowiedział, że zdobędzie Mount Everest.

W poniedziałek 15 stycznia udostępnił film z podróżowania po Brazylii. Udał się do fryzjera, a tam poprosił o fryzurę taką samą, jaką lata temu nosił legendarny piłkarz Ronaldo.

Patecki niczym Ronaldo
Patecki niczym Ronaldo (Instagram - PatecWariatec , Instagram)

Patec fryzurą pochwalił się na Instagramie. Jego zdjęcie podbija media społecznościowe. Internauci udostępniają fotkę z charakterystyczną grzywką i piszą, że influencer nie przestaje zaskakiwać.

trwa ładowanie posta...
trwa ładowanie posta...

FRYZJER w FAVELI za 4$

trwa ładowanie posta...

Myślicie, że fryzjerskie nawiązanie do legendy brazylijskiej piłki nożnej zbliży Pateca do spotkania z Neymarem? Influencerowi życzymy powodzenia w spełnieniu tego postanowienia!

Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 0
  • emoji ogień - liczba głosów: 0
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 0
  • emoji smutek - liczba głosów: 0
  • emoji złość - liczba głosów: 0
  • emoji kupka - liczba głosów: 0