Najjjka o sprawie Marcina Dubiela

Najjjka o Pandora Gate. Czy influencerka broni Marcina Dubiela?

Źródło zdjęć: © Instagram
Oliwia Ruta,
06.10.2023 15:00

Po publikacji materiału Wardęgi, w którym rozjaśnił temat nadużyć Stuu i innych youtuberów, wiele osób z branży zabrało głos w sprawie. Swoje zdanie wyraziła także Najjjka. Czy influencerka broni Marcina Dubiela?

Najjjka to polska tiktokerka i influencerka, która swoim widzom przedstawia się jako dumna katoliczka żyjąca w zgodzie z Biblią. Dziewczyna 5 października udostępniła na swoim Instagramie pierwszą wypowiedź na temat Marcina Dubiela - youtubera zamieszanego w aferę wykorzystywania osób nieletnich. Influencerka spotkała się z ogromnym linczem ze strony internautów. Zobacz, jak odniosła się do sprawy dziewczyna.

Czy Najjjka popiera zachowanie Marcina Dubiela?

Najjjka 5 października po raz pierwszy wypowiedziała się publicznie na temat afery youtuberów. Tiktokerka skomentowała film z wyjaśnieniami Marcina Dubiela, który chłopak dodał na swojego Instagrama. Internauci szybko stwierdzili, że dziewczyna broni zachowania influencera. Posypała się masa nieprzychylnych komentarzy.

Najjjka po raz pierwszy wypowiada się na temat Marcina Dubiela
Najjjka po raz pierwszy wypowiada się na temat Marcina Dubiela (Najjjka , Instagram)

Influencerka otrzymała w wiadomości prywatnej oskarżenia o obronę pedofila. Dziewczyna postanowiła odnieść się do komentarza i wyjaśnić całą sytuację. W swojej wypowiedzi kładzie duży nacisk na sprawiedliwość. Najjjka wielokrotnie powtarza, że nie popiera wysnuwania bezpodstawnych zarzutów.

Wypowiada się także na temat psychiki ludzi, którzy zostali oskarżeni o coś, a tak naprawdę byli niewinni. Przywołuje przykład Leksia i swojej ostatniej dramy. Według tiktokerki sprawa najpierw powinna trafić do odpowiednich organów, a dopiero potem powinno się ją nagłaśniać. Niemniej jednak jest wdzięczna WardędzeKonopskiemu za rzucenie światła na sprawę Stuu oraz innych youtuberów mających coś za uszami.

Najjjka prostuje swoją poprzednią wypowiedź
Najjjka prostuje swoją poprzednią wypowiedź (Najjjka , Instagram)
Najjjka prostuje swoją poprzednią wypowiedź
Najjjka prostuje swoją poprzednią wypowiedź (Najjjka , Instagram)

Tiktokerka na sam koniec swojej wypowiedzi przywołuje film "Sound of Freedom". Najjjka mówi o poruszających podobieństwach obecnej afery youtuberów, jakie odnalazła w produkcji. Dziewczyna ubolewa nad promocją filmu, ponieważ ten nie był nagłośniony.

Najjjka prostuje swoją poprzednią wypowiedź
Najjjka prostuje swoją poprzednią wypowiedź (Najjjka , Instagram)

Najjjka oprócz przemowy na Instagramie nagrała kilka tiktoków dotyczących powyższej sytuacji. Na jej kanale został również opublikowany materiał, w którym jeszcze dokładniej przestawia swoje zdanie o aferze youtuberów. W komentarzach pod filmem nie znajdziemy już hejtu czy obraźliwych komentarzy.

PANDORA GATE Dubiel, Stuu i inni

Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 0
  • emoji ogień - liczba głosów: 0
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 0
  • emoji smutek - liczba głosów: 1
  • emoji złość - liczba głosów: 0
  • emoji kupka - liczba głosów: 2