Motornicza bije brawo, a Polki tańczą z czarnoskórymi partnerami. Słychać dzikie ryki

Polki tańczą z czarnoskórymi partnerami. Słychać dzikie ryki

Źródło zdjęć: © X
Maja Kozłowska,
07.06.2024 15:17

Nagranie z Warszawy, na którym kobiety i mężczyźni tańczą na świeżym powietrzu, bije rekordy popularności. Komentarze zostały jednak opanowane przez osoby głęboko ubolewające nad tym, że w Polsce panuje zbyt głęboko postępujące multi-kulti.

Wspólny taniec - nic złego, prawda? Prawda? Prawda, o ile partnerzy nie są tej samej płci -  albo nie daj Boże - innej narodowości. O kompletnej irracjonalności internautów, którzy w ogóle nie mają wyczucia w tej kwestii przekonała się już bardzo boleśnie rodzina Lewandowskich. Zarówno Robert, jak i Ania padli ofiarą okropnego i totalnie niesprawiedliwego hejtu.

Z bardzo podobnej przyczyny, tym razem kolektywnie, oberwało się... wszystkim Polkom. W internecie hitem stało się nagranie, na którym kobiety tańczą wraz ze swoimi partnerami na świeżym powietrzu. Wśród tańczących znajduje się kilku czarnoskórych mężczyzn, co wywołało nadzwyczajne i niezrozumiałe poruszenie.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

LIZA MOCNO o NIKICIE I FERRARIM [Fagata, Paramaxil, Nawcia, Gola] #1 odc

To tylko taniec. W komentarzach rasizm wybił ponad skalę

Oryginalny film został zapostowany przez konto Radio Genoa na portalu X. Stan wyświetleń na 7 czerwca: 8,4 mln wyświetleń. Materiał opatrzono krótkim podpisem: "Poland, Warsaw" i zebrał prawie 30 tys. polubień, ponad 2,7 tys. cytatów i prawie 9 tys. komentarzy. Krótko mówiąc, mamy do czynienia z tzw. hit tweetem.

Motornicza bije brawo, a Polki tańczą z czarnoskórymi partnerami. Słychać dzikie ryki
Motornicza bije brawo, a Polki tańczą z czarnoskórymi partnerami. Słychać dzikie ryki (X)

Post prędko przedostał się na polską stronę portalu X, gdzie został z otwartymi rękami przyjęty przez ksenofobiczną i rasistowską publiczność.

"Don't mix whites with the colors. Szczególnie jak jesteś Polką" - napisał PapJeż Polak, internauta znany z konserwatywnych poglądów i popierania Konfederacji. Użycie cytatu z opakowania proszku do prania powinno definitywnie zakończyć tę dyskusję. Zaorane, bez dwóch zdań.

trwa ładowanie posta...

Kolejne komentarze są jeszcze (o ile to możliwe) gorsze. Internauci obrażają zarówno tańczących mężczyzn, jak i kobiety. Rodzi to pytanie, czy Polacy w ogóle lubią po pierwsze: kobiety, po drugie: Polki. Skoro oni w taki sposób się do nich zwracają (nie będziemy cytować komentarzy, by nie powielać hejtu), to nic dziwnego w tym, że dziewczyny wybierają obcokrajowców...

Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 39
  • emoji ogień - liczba głosów: 6
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 140
  • emoji smutek - liczba głosów: 20
  • emoji złość - liczba głosów: 105
  • emoji kupka - liczba głosów: 748
Nocna Straż,zgłoś
Przecież to jakieś zwykłe szony, które oddadzą się pierwszemu lepszemu mieszkańcowi dzikich afrykańskich pustynii za karton bananów.
Odpowiedz
6Zgadzam się0Nie zgadzam się
Pamiętacie tego czarnoskórego poetę, który lata temu zaraził HIV kilkanaście kobiet? Wyjazd setek tysięcy białych do Afryki z pewnością ucieszy tamtejszych facetów. Nie zgadzam się z takimi poglądami jakie ma autorka tego tekstu.
Odpowiedz
4Zgadzam się0Nie zgadzam się
asdf,zgłoś
i jeszcze na koniec ta feminasistowska uwaga autorki tekstu. Tak kochamy kobiety ale lojalne, a nie dające na lewo i prawo a potem pozocuone zapłakane z małymi śniadymi bombelkami
Odpowiedz
11Zgadzam się1Nie zgadzam się
Zobacz komentarze: 308
Komentarze (308)
Powrót