Zusje przeprowadziła się do Moskwy

Zusje zamieszkała w Moskwie. Podała powód takiej decyzji

Źródło zdjęć: © Instagram
Redakcja Vibez,
29.03.2024 14:45

W ostatnich latach, na skutek agresywnych działań Rosji przeciwko Ukrainie, kierunek wschodni jest często omijany przez wiele osób. Jednakże nie wszyscy są zaniepokojeni sytuacją wojenną i tym, co dzieje się na tym obszarze. Przykładem jest polska celebrytka Zusje, która podjęła decyzję o przeprowadzce do Moskwy.

Zusje, wcześniej znana jako Luxuria Astaroth, czyli Kamila Smogulecka, zdobyła popularność dzięki swoim występom u Cleo i Donatana w ich projekcie, który obejmował między innymi takie piosenki jak "My Słowianie" czy "Nie lubimy robić". Po tych występach zyskała miano celebrytki, występując między innymi w Fame MMA czy HIGH League, ale to nie koniec jej osiągnięć. Próbowała swoich sił jako wokalistka i co ciekawe, miała okazję wystąpić podczas koncertu Polsatu "Roztańczony PGE Narodowy". Teraz zaskoczyła swoich fanów, decydując się na przeprowadzkę do Rosji.

trwa ładowanie posta...

Zusje: "Będzie dużo relacji z Moskwy"

Od kilku lat celebrytka jest aktywna w mediach społecznościowych, co potwierdzają ponad trzy miliony obserwujących na Instagramie. Od kiedy przeniosła się do Rosji, można zobaczyć wiele relacji Zusje, w których pokazuje swoje codzienne życie w Moskwie. Zapowiedziała również mnóstwo materiałów i relacji ze stolicy Rosji, bo jest to "piękne i bardzo podobne miasto do Warszawy, tylko 100 razy większe".

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

CAROLINE DERPIEŃSKI odpowiada NA ZARZUTY o zmyśleniu KARIERY | Vibez Talk

Zusje ujawniła powód przeprowadzki do Rosji

Choć decyzja Zusje zaskoczyła jej fanów, ona sama wydaje się nie dostrzegać problemu i cieszy się z przenosin do kraju, który ponad dwa lata temu zaatakował Ukrainę. W niedawnych relacjach na InstaStories tłumaczyła, że pokaże "jak naprawdę jest w Rosji". Ponadto ujawniła, dlaczego zdecydowała się tam przenieść.

Miłość mnie skłoniła do wyjazdu... Miłość, miłość, miłość

- powiedziała Zusje podczas Q&A.

Zusje zaniepokojona tym, co dzieje się w Polsce

Skontaktowaliśmy się z Zusje, aby dowiedzieć się, czy nie miała obaw przed przeprowadzką. Modelka zdementowała doniesienia niektórych mediów, że przeprowadziła się na stałe do Rosji. Podkreśliła, że Polska zawsze będzie jej domem, choć nie wszystko odpowiada jej w ojczyźnie.

Ja nie wyjechałam na stałe, Polska zawsze będzie moim domem, a zaniepokojona to ja mogę być tym, co się dzieje w moim ojczystym kraju: obowiązkowy pobór do wojska, wciąganie nas w nie swoją wojnę, Zielony Ład, CBDC, decyzje Unii Europejskiej, Agenda 2030 itd. To jedyne, co mnie może niepokoić w tym momencie. Odsyłam Was do wywiadów z dr. Arturem Bartoszewiczem

- podkreśliła Zusje.
Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 222
  • emoji ogień - liczba głosów: 13
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 357
  • emoji smutek - liczba głosów: 16
  • emoji złość - liczba głosów: 109
  • emoji kupka - liczba głosów: 983