Pijany Mikołaj na Krupówkach? Internauci: "miś zmienił skina"
Na TikToku coraz popularniejsze staje się nagranie ze Świętym Mikołajem w roli głównej. Internautka twierdzi, że przebieraniec chciał ją naciągnąć na pieniądze, a na dodatek... był pod wpływem alkoholu.
Skoro święta, to w turystycznych miejscach łatwo spotkać Aniołki, Elfy i Świętych Mikołajów. Maluchy mają radochę, a dorośli za wysupłanie z kieszeni dwóch dyszek mogą uszczęśliwić pociechę wspólną fotką z bohaterem wszystkich grzecznych dzieci.
Podobne
- Saszetki z wódką na celowniku marszałka? Politycy ruszają na wojnę
- Polowanie na misia z Zakopanego. Mają plan, jak go dopaść
- Wydał majątek na narkotyki i panie do towarzystwa. Popek rzucił konkretną liczbę
- Kierowca autobusu prowadził pod wpływem narkotyków. Poznań-miasto doznań
- Posti: "nigdy w życiu nie piłem alkoholu". Opowiedział o trudnym dzieciństwie
Nie wszyscy mogą w końcu wybrać się do Laponii na spotkanie z prawdziwym Świętym Mikołajem, jak Andziaks, a jak się nie ma, co się lubi, to... najwyraźniej zostaje nam Gwiazdor z Krupówek.
A może lepiej nie? Pewna internautka ujawniła prawdziwą naturę przebierańca. Kobieta zarzuciła Mikołajowi wyłudzanie pieniędzy oraz pijaństwo. Czy to brzmi znajomo?
"Pijany krzyczał na dziecko". Internautka ostrzega przed Mikołajem z Krupówek
"Uwaga na Mikołaja! Pijany krzyczał na dziecko, które do niego podeszło. Żądał pieniędzy 20 euro za to, że moje dziecko przy nim stanęło!!! Mikołaj oraz jego wspólnik obaj pijani i śmierdzą wódką!!!" - napisała internautka. Udostępniła też film, na którym widać przebierańca i jego kompana. W tle słychać, jak mężczyźni przeklinają, podczas gdy kobieta głośno nazywa ich chamami. Jakby tego było mało, historia ma nieoczekiwany plot twist. Internauci rozpoznali w Świętym Mikołaju... chytrego Misia z Krupówek.
"Przecież to jest ten sam gościu, co była z nim afera o 50 zł". "Zmienił skina i myśli, że ma czystą kartę". "A to niedźwiadek z lata. Lipę już w każdą porę roku ma". "To nie ten misiu?". "Dzień, jak co dzień na Krupówkach... Latem jest misiem, też nachlanym jak ruski czołg" - kpią komentatorzy.
W temacie lifestyle
- Książulo chciał zorganizować loterię? "Fura jako nagroda była już ogarnięta"
- Halloweenowe czekoladowe Labubu. Losujesz smak, a kształt to niespodzianka
- Lila Janowska trafiła na okładkę magazynu AKTIVIST. Awangardowa sesja jako symbol zmian?
- Kosmiczne pieniądze za słynną kolekcję z IKEI? Janusze biznesu znowu w akcji
Popularne
- "POLSKA GUROM" - Przemek Kucyk zgłasza się na Eurowizję. To jego topka polskiej (pop)kultury
- Nikita i Cameraboy rozstali się? Mocny statement krąży w sieci
- Antyki, czyli kuchnia babci na TikToku. Wywiad z ikonicznym twórcą
- Znamy cenę biletów na Doję Cat. Na miejsca przy samej scenie trzeba się wykosztować
- Nudna reklama Friza i Wersow. Recenzja "Friz & Wersow. Miłość w czasach online"
- Wejdą nowe smaki Wojanków? Internet huczy od pogłosek
- Lola Young odwołała trasę koncertową? Wszystko przez dramatyczny wypadek na scenie
- Nowa dziewczyna Wardęgi została youtuberką. Ujawniła swój cel
- Dawid Podsiadło zagra sekretny koncert dla wybrańców. Trzeba było zbierać tipy...