Miś z Zakopanego ma kłopoty? Musi się stawić na przesłuchaniu
Niedawno Hanna Turnau opublikowała kontrowersyjny filmik w internecie. Aktorka została okrzyczana przez przebierańca z Zakopanego. Mężczyzna w kostiumie misia wyłudzał pieniądze od turystów. Straż miejska wzięła sprawy w swoje ręce i wezwała go do sądu.
Zakopane to malownicze miasto położone w Polsce. Zarówno zimą, jak i latem nie brakuje tu turystów. Górskie wspinaczki, sporty zimowe czy pyszna lokalna kuchnia, to jedne z wielu atrakcji tamtejszych rejonów.
Podobne
- Hanna Turnau zaatakowana przez misia. "Lepiej weź gotówkę"
- Julia Żugaj ma wybuchy agresji? Przyjaciel powiedział jej to prosto w twarz
- Oświadczyny na koncercie Wersow. Geje wiwatują
- Wersow wystąpi w "Tańcu z gwiazdami"? Influencerka odpowiada
- Julia Żugaj tańczy z tajemniczym mężczyzną? "Ciekawe, kto to"
Hanna Turnau zaatakowana przez misia
Hanna Turnau to polska influencerka i aktorka. Jej mężem jest brat popularnego wokalisty i pianisty - Grzegorza Turnaua. Instagramerka ukończyła Akademię Teatralną w Warszawie. Obecnie występuje na deskach Teatru Bajka, ale również w filmach i serialach. Znana jest głównie z roli w serialu "M jak miłość", gdzie wcieliła się w postać Sylwii Kosteckiej. Dodatkowo zagrała w "Leśniczówce", "Planecie singli", "Obywatelu Jonesonie", "Broad Peak" czy "Zielonej granicy".
2 marca influencerka dodała na Instagrama relację prosto z głównej ulicy Zakopanego - Krupówki. Aktorka próbowała nagrać vloga dla swoich obserwatorów. Niestety we wszystkim przeszkodził jej mężczyzna w kostiumie białego misia. Przebieraniec powiedział: "Halo, nie ma tak. Chcecie to sobie zapłaćcie 20 zł i nie ma sprawy". Nie pomogły tłumaczenia instagramerki, że chce nagrać tylko relację z centrum miasta. Wszystko podsumowała ironicznymi słowami: "Zakopane to jest bardzo sympatyczne miasto".
Miś z Zakopanego żali się do kamery
Po głośnej aferze straż miejska przyjrzała się sprawie mężczyzny przebranego za misia. Zaczęła również mu wlepiać liczne mandaty. Pewien internauta zrobił krótki wywiad, w którym wyłudzacz nakreślił aktualną sytuację. W nagraniu opublikowanym na TikToku powiedział: "Ponad 15 lat jak tutaj jestem, więc to jest zasiedzenie. Nie powinni mi kary robić, ale to jest politycznie zrobione, więc misio musi się zgłosić w środę na przesłuchanie o wniosek do sądu rejonowego w Zakopanem".
Dalsza część artykułu pod materiałem wideo
STYSIO: Chodziłem do patologicznej szkoły - NIKT NIE PONIÓSŁ KONSEKWENCJI
Popularne
- Ashton Hall - kim jest i na czym polega jego poranna rutyna?
- Jak wygląda donut Julii Żugaj? Detektywi z TikToka znów w akcji
- Bagi rusza z nowym projektem. "Chcemy dostarczać najlepszy content"
- Korea Północna zamknęła granice przez OjWojtka? Influencer reaguje
- Lewandowski zgodził się być świadkiem na ślubie Łatwoganga? Gruba akcja...
- Jaki jest najszczęśliwszy kraj na świecie? Polska awansowała
- Kot Kacper przeszedł piekło. Wiadomo, co go teraz czeka
- Rafonix ma duże problemy psychiczne. Chce wrócić do internetu i otworzyć kebaba
- Mini Majk ma problemy w związku? "Widocznie nie pasujemy do siebie"