Oskar Szafarowicz dziękuje za wybory samorządowe 2024

Wybory samorządowe 2024. Czy Oskar Szafarowicz odniósł sukces?

Źródło zdjęć: © Facebook - Oskar Szafarowicz / Facebook
Natalia Witulska,
08.04.2024 09:30

W niedzielę 7 kwietnia odbyły się w Polsce wybory samorządowe. Młody działacz Prawa i Sprawiedliwości Oskar Szafarowicz był kandydatem na radnego w Warszawie. Aspirujący polityk odniósł się do wyników w mediach społecznościowych.

Oskar Szafarowicz to jeden z najaktywniejszych działaczy młodzieżówki Prawa i Sprawiedliwości. Student prawa na Uniwersytecie Warszawskim zasłynął z regularnego oraz niesamowicie częstego udzielania się w mediach społecznościowych. Na platformie X potrafi udostępniać od kilku do kilkunastu postów dziennie, które generują milionowe zasięgi. Otwarcie krytykujący każdy ruch rządzącej koalicji 15 października oraz premiera Donalda Tuska.

Aspirujący polityk spróbował swoich sił w wyborach samorządowych, których pierwsza tura odbyła się w niedzielę 7 kwietnia. Był kandydatem na radnego w Warszawie z list Prawa i Sprawiedliwości w okręgu Praga-Południe. Ostatecznie Oskar Szafarowicz mandatu nie otrzymał. W mediach społecznościowych postanowił jednak podsumować intensywne kampanijne tygodnie.

Oskar Szafarowicz z podziękowaniem na X

W poniedziałek 8 kwietnia Oskar Szafarowicz udostępnił wpis w mediach społecznościowych. Na platformie X podsumował kampanię przed wyborami samorządowymi. Młody działacz Prawa i Sprawiedliwości nie ukrywał, jak bardzo wdzięczny jest każdej osobie, która na niego zagłosowała. Podkreślił również, że kandydowanie na radnego w stolicy Polski wiele go nauczyło.

ZETKACPER: CHCĘ ZOSTAĆ POLITYKIEM!

"Szanowni Państwo, drodzy przyjaciele! Dziękuję. Kilka ostatnich tygodni było dla mnie wspaniałym, choć trudnym czasem - kampanijna trasa to bezcenne doświadczenie, spora dawka wiedzy o lokalnych sprawach, lekcja pokory i istota polityki. Nie znamy jeszcze ostatecznych wyników, ale czuję satysfakcję. Mandatu radnego w Warszawie z ostatniego miejsca na liście oczywiście nie uzyskałem, ale podobno osiągnąłem drugi rezultat na naszej liście" - napisał Oskar Szafarowicz w mediach społecznościowych.

trwa ładowanie posta...

"Dziękuję za setki wartościowych rozmów, godziny inspirujących dyskusji, dużo wsparcia i życzliwości Przed całą drużyną zwycięskiego w skali kraju Prawa i Sprawiedliwości kolejne wyzwania. Obiecuję, iż nie będziemy zwalniać tempa - ruszamy do wyborów europejskich, potem prezydenckich i na końcu parlamentarnych, by Zjednoczona Prawica znów mogła skierować Polskę na drogę ambitnego rozwoju, obrony suwerenności i poprawy poziomu życia Polaków Do zobaczenia na kolejnych kampanijnych trasach" - kontynuował Szafarowicz na X.

Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 0
  • emoji ogień - liczba głosów: 0
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 6
  • emoji smutek - liczba głosów: 0
  • emoji złość - liczba głosów: 0
  • emoji kupka - liczba głosów: 3
propaguje mowe nienawisci wraz z całą jego partią
Odpowiedz
2Zgadzam się0Nie zgadzam się
rozbawiony,zgłoś
Kolejny z pisu zwycięzca buhahahahahahahahaha
Odpowiedz
0Zgadzam się0Nie zgadzam się