Oskar Szafarowicz krytykuje Marsz Miliona Serc

Oskar Szafarowicz krytykuje Marsz Miliona Serc. Działacz PiS ostro o opozycji

Źródło zdjęć: © Twitter: Szafarowicz2001 / Twitter: Szafarowicz2001
Weronika Paliczka,
02.10.2023 10:00

Niedzielny Marsz Miliona Serc nie wszystkim przypadł do gustu. Swoją opinię wyraził także Oskar Szafarowicz, zwyczajowo krytykując wszystko, za czym stoi Donald Tusk.

1 października odbyły się dwa ważne polityczne wydarzenia: konwencja Prawa i Sprawiedliwości w katowickim Spodku, a w Warszawie Marsz Miliona Serc organizowany przez Koalicję Obywatelską. Oczywistym jest, że serce Oskara Szafarowicza zabiło szybciej tylko w przypadku jednego z tych zgromadzeń.

Puste serca kontra zaangażowani patrioci

Oskar Szafarowicz we wpisie na X (Twitterze) podsumował oba wydarzenia. Działacz PiS napisał:

"W Warszawie marsz 100 tysięcy pustych (programowo) serc, gdy w Katowicach blisko 20 tysięcy zaangażowanych i gotowych do walki na finiszu polskich patriotów".

Zdaniem Szafarowicza obecność na Marszu Miliona Serc jest równoznaczne z posiadaniem "pustego programowo" serca. Zbawieniem przed takimi osobami są uczestnicy konwencji PiS, których działacz opisuje jako "zaangażowanych i gotowych do walki patriotów".

Oskar Szafarowicz dokonał cudu

Według oficjalnych danych podawanych przez Spodek Katowice obiekt ma 11 036 miejsc na trybunach. Na płycie mieści się maksymalnie 3 tys. osób. Katowicka perełka architektoniczna podczas konwencji PiS nie była wypełniona w całości. Pytanie brzmi: skąd Oskar Szafarowicz wziął te 20 tys. osób, o których pisze na X? Możemy uwierzyć w jego słowa, jeśli przyjmiemy, że część ludzi zainteresowanych konwencją PiS stało na zewnątrz. Tylko dlaczego? To pytanie pozostanie niestety bez odpowiedzi.

trwa ładowanie posta...
Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 56
  • emoji ogień - liczba głosów: 8
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 994
  • emoji smutek - liczba głosów: 9
  • emoji złość - liczba głosów: 61
  • emoji kupka - liczba głosów: 527
Wacław,zgłoś
Oskar- smakosz ciepłych lodów.
Odpowiedz
4Zgadzam się0Nie zgadzam się
Cesław,zgłoś
Jak to? Myślałem, że Oskar jeszcze liże rany po imprezie w Dąbrowie Górniczej. Skoro się wynurza, to znaczy że może już siadać i względnie chodzić.... No ale raczej nie powinien się uaktywniać, bo może dostać kolejne zaproszenie.
Odpowiedz
5Zgadzam się0Nie zgadzam się
Ksionc,zgłoś
Jaki ładny ten Oskarek...dajcie go do nas do Dąbrowy Górniczej. Za kilka dni wracam z postnych wczasów w Turcji...
Odpowiedz
6Zgadzam się0Nie zgadzam się
Zobacz komentarze: 401
Komentarze (401)
Powrót