Oskar Szafarowicz określa polityków mianem zdrajców

Oskar Szafarowicz ogłasza likwidację niepodległego państwa polskiego

Źródło zdjęć: © Twitter: Szafarowicz2001 / Twitter: Szafarowicz2001
Weronika Paliczka,
28.09.2023 11:30

Nowy dzień, nowy wpis Oskara Szafarowicza obrażający polityków opozycji. Tym razem działacz PiS wziął na tapet europosłanki i europosłów. Wszystko przez głosowanie.

Oskar Szafarowicz bardzo się stara, aby świat nie zapomniał, że nie toleruje polityków Platformy Obywatelskiej, Polskiego Stronnictwa Ludowego, Lewicy oraz Polski 2050. Tym razem powodem do krytyki było głosowanie w Parlamencie Europejskim, które nie spodobało się Szafarowiczowi.

Oskar Szafarowicz boi się likwidacji niepodległego państwa polskiego

Oskar Szafarowicz określił głosowanie, które miało miejsce 14 września 2023 r. jako "pierwszy akt zdrady zmierzający do likwidacji niepodległego państwa polskiego". Wymienieni we wpisie Szafarowicza na X (Twitterze) zagłosowali za rezolucją Parlamentu Europejskiego dotyczącą likwidacji prawy weta oraz przekazania kompetencji w dziesięciu obszarach tematycznych. Kompetencje te zostaną przeniesione z państw członkowskich na Parlament Europejski.

Na liście Szafarowicza znaleźli się m.in. Robert Biedroń, Magdalena Adamowicz, Andrzej Halicki, Radosław Sikorski, Sylwia Spurek, Łukasz Kohut i Róża Thun. Działacz PiS podsumował swój wpis stwierdzeniem, że stawką wyborów parlamentarnych będzie "zachowanie niepodległości".

trwa ładowanie posta...

Który to już upadek Polski w wykonaniu Oskara Szafarowicza?

Gdyby Polska miała upadać bądź rozpadać się za każdym razem, gdy Oskar Szafarowicz to stwierdza, to kraj wyglądałby jak na siłowni lub podczas wojskowego treningu: na ziemię, do góry, na ziemię, do góry. Wcześniej Szafarowicz ogłaszał piąty rozbiór Polski na podstawie jednej strony tajnych dokumentów wojskowych. Skąd miał do nich dostęp? O to trzeba zapytać działaczy PiS.

Co zaskakujące, żadne inne państwo nie bije w dzwon alarmowy po głosowaniu w Europarlamencie. Oznacza to, że albo obywatele tychże krajów są zaślepieni i nie widzą całego zła, które dostrzega Szafarowicz, albo to Oskar ma delikatny problem z wyolbrzymianiem faktów.

Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 3
  • emoji ogień - liczba głosów: 0
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 34
  • emoji smutek - liczba głosów: 0
  • emoji złość - liczba głosów: 1
  • emoji kupka - liczba głosów: 65
lupa,zgłoś
Jedz do Dąbrowy , tam uwielbiają świeży towar
Odpowiedz
0Zgadzam się0Nie zgadzam się
Mariaanna,zgłoś
Myślałam że jest kobietą przed przeczytaniem nazwiska
Odpowiedz
1Zgadzam się0Nie zgadzam się
Kaktus,zgłoś
Czy ten chłopczyk rozumie tematy na które się usiłuje wypowiadać? Raczej nie. Co zrobi to dziecko jak mu pis upadnie. Tao zaraz
Odpowiedz
2Zgadzam się0Nie zgadzam się
Zobacz komentarze: 50