Fagata ma beefa z Oliwką Brazil

Oliwka Brazil w starciu z Fagatą. Malik Montana wtrącił swoje trzy grosze

Źródło zdjęć: © Instagram
Maja Kozłowska,
09.02.2024 12:15

Oliwka Brazil wreszcie skonfrontowała wypowiedź Fagaty, która zdradziła, co myśli o jej twórczości w wywiadzie u Żurnalisty. Czyżby zapowiadał się soczysty beef?

Od czasu głośnego wywiadu, który Fagata udzieliła Żurnaliście, influencerka nie schodzi ze świecznika. W rozmowie padło kilka interesujących wątków. Jednym z tych najszerzej komentowanych jest oczywiście kwestia zarobków. Fagata pochwaliła się, ile miesięcznie zarobiła na niebieskiej platformie, na którą wstawia zdjęcia i filmy z treściami dla dorosłych.

W prawie dwugodzinnej rozmowie pojawiły się oczywiście inne wątki. Fagata, która jak każda szanująca się influencerka wkroczyła w branżę muzyczną, została zapytana, co sądzi o swojej koleżance po fachu - Oliwce Brazil. Można by przypuszczać, że influencerka znana z wersów takich jak "mam na sobie outfit siedem koła, ciało jak butelka coca-cola [...]. Dawaj mi tu trąbę (tak dawaj) jak u słonia, on to robi nawąchany, Maradona [...]" czy "ja jestem Fagata sexy c*pka spod Konina" wykaże się feministyczną solidarnością wobec równie kontrowersyjnej raperki. Nic bardziej mylnego.

Fagata ma konflikt z Oliwką Brazil. Dołączył Malik Montana
Fagata ma konflikt z Oliwką Brazil. Dołączył Malik Montana (Instagram)

Początek beefa Fagaty z Oliwką Brazil. "Chodzi o aspekt wizualny"

Fagata nie mogła odmówić Oliwce Brazil talentu. Influencerka pochwaliła muzyczny skill raperki, jednak dalej zabrnęła w dziwne rejony, przedkładając "aspekt wizualny" nad faktyczne umiejętności.

Bardzo dużo robi wizualny aspekt jeżeli chodzi o raperki. Trochę inaczej jest odbierana moja muzyka, a Oliwki, bo jest dużo mniej mężczyzn, którym się Oliwka podoba, i którzy sobie wyobrażają, jak ona śpiewa o robieniu p*ły, że ona to robi faktycznie

- powiedziała Fagata.

Jej słowa zostały szeroko skrytykowane przede wszystkim za sprowadzanie kobiecego rapu do wyglądu. Fagata jedną wypowiedzią o Oliwce Brazil umniejszyła tak naprawdę wszystkim raperkom, sugerując, że ich słuchacze nie przykładają takiej wagi do muzyki, jak do wyglądu.

Oliwka Brazil odpowiada Fagacie. Krótko i z klasą

Na odpowiedź Oliwki Brazil nie trzeba było długo czekać. Raperka opublikowała swój pierwszy wpis w aplikacji Threads, który okazał się subtelną zaczepką w stronę Fagaty, a zarazem promocją jej najnowszego singla "Glamorous"

Każda z Was jest GLAMOROUS nieważne czy z Warszawy, Świebodzina czy z Konina

- napisała raperka

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Oliwka Brazil - Glamorous [Official Music Video]

Fagata kontra Oliwka Brazil kontra... Malik Montana?

Niespodziewanie do beefa FagatyOliwki Brazil dołączył Malik Montana. Raper jest znany z mizoginistycznych tekstów i przedmiotowego traktowania kobiet. Malik nie tylko skomentował całą sprawę, ale również poświęcił jej osobny wątek na Threads. Najpierw uznał, że Fagata i Natalisa są przyszłością "żeńskiego rapu", a później odbił się od konfrontacji z Oliwką Brazil.

Powinniście się pogodzić i robić fajne rzeczy, a nie marnować czas negatywną energią

- skomentował Malik.
Malik Montanta komentuje dramę Oliwki Brazil i Fagaty
Malik Montanta komentuje dramę Oliwki Brazil i Fagaty (Threads)

Oliwka Brazil nie odpuściła i postanowiła zaproponować raperowi deala.

Maliś to zrób ze mną numer, skoro i tak piszesz jej teksty

- zaczepiła rapera.

Ten zaprzeczył, jakoby miał udział w tworzeniu tekstów dla Fagaty. Na propozycję wspólnej piosenki zareagował za to zupełnie tendencyjnie - i obrzydliwie.

Ja akurat nie piszę jej, ale numer bardzo chętnie z wami obiema zrobię na numerze

- odpisał na Threads.

Oliwka Brazil pozostawiła to (słusznie) bez komentarza.

Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 0
  • emoji ogień - liczba głosów: 0
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 1
  • emoji smutek - liczba głosów: 1
  • emoji złość - liczba głosów: 0
  • emoji kupka - liczba głosów: 2
Tswk,zgłoś
Ma rację fagota. Obie nie potrafią śpiewać i wypuszczają jakiś syf. A oliwka gruba jest.
Odpowiedz
0Zgadzam się0Nie zgadzam się