Malik Montana odniósł się do spięcia między raperami

Malik Montana walczy z rasizmem? "Jest mi smutno i tyle"

Źródło zdjęć: © Instagram
Konrad SiwikKonrad Siwik,06.02.2024 11:00

Malik Montana odniósł się do spiny pomiędzy 730Huncho a Josefem Bratanem na konferencji Fame MMA. Raper twierdzi, że przez lata walczył z rasizmem i jest mu przykro z powodu spięcia dwóch czarnoskórych raperów.

Podczas ostatniej konferencji Fame 20 doszło do spięcia między dwoma raperami -Josefem Bratanem a 730 Huncho. Jeśli nie kojarzycie tego drugiego gościa, jest to brat Patrycji Kazadi - William. Niedawno powrócił z nowym kawałkiem "Szpilki", a w przeszłości nagrał m.in. wspólny track właśnie z Josefem i Alberto.

730 Huncho - Szpilki [Official Music Video]

730 Huncho zaczepia Josefa Bratana

Relacje między dwoma czarnoskórymi raperami od tamtego czasu najwyraźniej się pogorszyły, czego dowodem jest ostra spina na konferencji Fame 20. 730 Huncho wręcz rozwścieczył Josefa, sugerując, że wszyscy się od niego odwrócili łącznie z Malikiem Montaną.

trwa ładowanie posta...

Doszło do ostrej wymiany zdań, podczas której padły rasistowskie określenia. W sieci pojawiło się również nagranie zza kulis, na którym widać, jak Josef Bratan atakuje 730 Huncho.

trwa ładowanie posta...

Malik Montana skomentował spięcie raperów

Malik Montana odniósł się do spięcia pomiędzy raperami na Threads. Szef GM2L, który zasłynął z seksistowskich tekstów, twierdzi, że od lat walczy z rasizmem, dlatego boli go, że jego koledzy z branży rzucają w siebie dyskryminującymi obelgami.

Malik zabiera głos w sprawie spięcia pomiędzy raperami
Malik zabiera głos w sprawie spięcia pomiędzy raperami (Threads)

"Pytacie mnie, co myślę o spinie na konfie. Jest mi mega przykro, że jako osoba walcząca latami z wszelkiego rodzaju rasizmem zobaczyłem, jak w Polsce dwóch czarnoskórych się obraża na wizji, używając tych samych zwrotów do siebie, którymi mnie nazywano, by sprawić przykrość, jak przyjechałem do Polski. Jest mi smutno i tyle" - napisał Malik Montana.

Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 0
  • emoji ogień - liczba głosów: 0
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 0
  • emoji smutek - liczba głosów: 0
  • emoji złość - liczba głosów: 0
  • emoji kupka - liczba głosów: 1