Nowa nuta Oliwki Brazil

Oliwka Brazil wróciła. Jej "Freestyle" zadziwił internautów

Źródło zdjęć: © Instagram - Oliwka Brazil / Instagram
Natalia Witulska,
24.11.2023 17:45

Po dłuższej przerwie od muzyki na rapową scenę wróciła Oliwka Brazil. W piątek 24 listopada premierę miała jej najnowsza nuta "Freestyle".

Oliwka Brazil zaskoczyła wszystkich i niespodziewanie wróciła z nowym numerem. "Freestyle" to krótka nuta z mocnym bitem, w którym artystka odnosi się do przerwy, którą zrobiła od muzyki.

"Freestyle" Oliwki Brazil

"Freestyle" to nuta, która zaczyna się dość nietypowo. Słyszymy bowiem zaproszenie do talk-show, którego gościem ma być Oliwka Brazil. Prowadzący zapowiada, że będziemy świadkami nowego stylu i nowej artystki, która nosi jednak wciąż tę samą koronę.

Oliwka Brazil w nutkę wchodzi wręcz śpiewająco. Spokojna muzyczka w tle, leciutki głos artystki, nic nie zapowiada niczego, co zrobiłoby wrażenie. Aż nagle... uderza w nas ciężki, soczysty i naprawdę dudniący bit. I trzeba przyznać, że raperka wjeżdża w niego gładziutko.

Oliwka Brazil - Freestyle [Official Music Video]

Pomóż nam zmienić internet na lepsze. TUTAJ

Teledysk mimo prostoty, zrealizowany jest świetnie. Znajdujemy się w jednej lokalizacji, jaką jest studio talk-show, w którym wywiadu udziela raperka. Ładne kolory, dobry montaż, nie ma się do czego przyczepić.

trwa ładowanie posta...

Czasem Oliwka rapuje tak szybko, że trudno ją zrozumieć, ale bez wątpienia po kilku przesłuchaniach tekst wejdzie w ucho. Fani są zachwyceni powrotem idolki. W komentarzach trudno znaleźć negatywne opinie.

Komentarze pod teledyskiem Oliwki
Komentarze pod teledyskiem Oliwki (Internauci , YouTube)
Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 2
  • emoji ogień - liczba głosów: 3
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 0
  • emoji smutek - liczba głosów: 0
  • emoji złość - liczba głosów: 0
  • emoji kupka - liczba głosów: 2