x

Oliwka Brazil ma beef z Fagatą. Czy doczekamy się walki?

Źródło zdjęć: © Instagram
Oliwia Ruta,
04.03.2024 15:30

Oliwia Bartosiewicz "Oliwka Brazil" nagrała diss na Agatę Fąk "Fagatę". Raperki obrzucają się obelgami. Doszło już do kilku słownych konfrontacji. Czy influencerki zakończą spór na ringu?

Oliwia Bartosiewicz, działająca pod pseudonimem "Oliwka Brazil", to młoda raperka z Polski. Jest znana z piosenek takich jak "Kokieterka", "Stonerki" czy "Pu$$ycat Dollz". Dziewczyna rozpoczęła swoją muzyczną działalność w 2020 r. od utworu "Lollypop", natomiast rozgłos przyniósł jej dopiero kawałek z 2021 r. o tytule "Big Mommy". Wtedy też podpisała kontrakt z wytwórnią Warner Music Group.

trwa ładowanie posta...

Młoda piosenkarka jest bezkompromisowa w swojej twórczości. Teksty jej kawałków często wzbudzają niemałe kontrowersje. Dziennikarka Klementyna Szczuka w swoim felietonie dla Krytyki Politycznej wskazuje, że Oliwka Brazil tworzy teksty, które dotychczas w Polsce były "domeną męskich raperów". Wokalistka nie boi się używać wulgaryzmów i śpiewać o przeróżnych fantazjach o s*ksualnych.

Oliwka Brazil nagrała diss na Fagatę

Agata Fąk, w internecie znana jako "Fagata", to popularna polska influencerka. Youtuberka zdobyła sławę dzięki związkowi ze Stuartem B. "Stuu". Dawniej należała do projektu założonego przez byłego partnera o nazwie Team X. Obecnie prowadzi karierę solową. Kobieta jest bardzo wyzwolona i nie kryje swoich odważnych poglądów na różne tematy. W grudniu 2022 r. influencerka rozpoczęła muzyczną karierę. Wydała wtedy debiutancką piosenkę zatytułowaną tak, jak nazwa niebieskiej platformy. W późniejszym czasie nagrała jeszcze kilka utworów: "Góra Dół", "Bandycka Jazda" czy najnowszy "Osobowości Dwie".

trwa ładowanie posta...

Fagata, podobnie jak wyżej wspomniana raperka, pisze bardzo odważne teksty. Dla influencerki nie istnieją tematy tabu. Oliwka Brazil postanowiła wykorzystać jej wyzwoleńczą naturę i nagrała piosenkę "Plan F". Wydany 1 marca utwór jest dissem na influencerkę. Już sam tytuł odnosi się do nieprzyjemnych wydarzeń z przeszłości Fagaty. W 2022 r. do sieci wypłynęły prywatne głosówki youtuberki, na których mówi, że jej związek z byłym youtuberem Stuartem B. "Stuu" jest planem B, gdyby nie wyszło jej z piłkarzem z Poznania.

W nowej piosence Brazil padają bezpośrednie nawiązania do Fagaty: "Frajerzyno spod Konina, nie masz nic w sobie, przejdziesz bokiem Brazil to nie trampolina tak jak związek z dzieciorobem. Każdy tylko jej używa jak robota do oblodzeń".

Fagata wyzywa Brazil na pojedynek

Długo nie musieliśmy czekać na statement Fagaty. 2 marca na Instagramie influencerki pojawiła się relacja, w której tłumaczy, że nie nagra odpowiedzi na diss, ponieważ nie chce podbijać popularności raperki. Dodatkowo wyjawia, że kariera Brazil powoli upada, co było rzekomym powodem nagrania piosenki na youtuberkę. Ponadto zdradza, że piosenkarka ma nie mieć pieniędzy na psychologa, przez co wytwórnia musi płacić za jej wizyty. Na koniec wyzywa Oliwkę na pojedynek na Clout MMA.

trwa ładowanie posta...

Młoda raperka po krótkiej chwili nagrała odpowiedź na słowa Fagaty. Zaczęła od wygarnięcia jej, że wszystkie jej piosenki są napisane przez kogoś innego, dlatego influencerka ma wzbraniać się przed wypuszczeniem disa. Dodaje również, że dawniej youtuberka była jej fanką i to ona prosiła Brazil, żeby się dograła do jej utworu. Na koniec zadaje pytanie: "Gdzie ty chcesz się bić, w jakiej federacji? Ciebie w*jebali z freakfightu za krycie pdfa (p*dofila - przyp. red.)".

trwa ładowanie posta...

Fagata w odpowiedzi na kanale nadawczym napisała: "dobra, szkoda gadać, tam coś pod kopułą nie jest równo". Po chwili nagrała głosówkę, w której utrzymuje, że wyzywa ją na pojedynek. Następnie dodała zdjęcie z Lexy Chaplin z podpisem "federecja Clout MMA chce tej walki". Pozostaje tylko wypatrywać nowych ogłoszeń od organizatora freakfightu.

Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 1
  • emoji ogień - liczba głosów: 0
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 0
  • emoji smutek - liczba głosów: 0
  • emoji złość - liczba głosów: 0
  • emoji kupka - liczba głosów: 0