Fagata o zarobkach i relacji z Żabsonem

Fagata zarobiła 220 tys. w miesiąc? Opowiedziała o pracy na platformie dla dorosłych

Źródło zdjęć: © Fagata / Instagram
Oliwia Ruta,
29.01.2024 16:30

Fagata udzieliła wywiadu Żurnaliście. Dziennikarz porozmawiał z influencerką o zarobkach, karierze oraz związkach. Poznaliśmy "prawdę" o Żabsonie - z perspektywy Fagaty.

Fagata to popularna influencerka. Niedawno zrobiło się o niej głośno, ponieważ dziewczyna założyła konto na niebieskiej platformie. Decyzja o rozpoczęciu aktywności na portalu dla dorosłych wzburzyła fanów influencerki i wielu internautów. Fagata zdradziła, ile zarobiła podczas pierwszego miesiąca publikowania odważnych zdjęć.

Fagata o pieniądzach i związkach

28 stycznia na kanale Żurnalisty pojawił się wyczerpujący wywiad z Fagatą. Dziennikarz porozmawiał z influencerką na różne tematy. Największe emocje wzbudziła jednak wzmianka o zarobkach dziewczyny. W dzień rozmowy minął dokładny miesiąc, odkąd Fagata założyła konto na niebieskiej platformie. W tym czasie dołączył do 0,03 proc. najlepiej zarabiających osób w aplikacji, co podsumowała słowami: "jestem z tego dumna akurat". Zapytana przez dziennikarza, czy zarobiła więcej niż 220 tys. zł, odpowiedziała: "wiadomo, że ten pierwszy miesiąc jest dobry, i tak, było to więcej pieniędzy".

trwa ładowanie posta...

Fagata wypowiedziała się również na temat związku z Żabsonem. Przyznała, że na początku traktowała tę relację jako friends with benefits, natomiast raperowi zależało na czymś więcej: "Dla mnie to była relacja czysto s*ksualna, nawet pamiętam, jak on raz do mnie powiedział 'czy moglibyśmy chociaż raz mieć romantyczny s*ks'. Ewidentnie z jego strony było więcej takich uczuć i w ogóle np. śniadanka mi robił". Gdy influencerka zaczęła bardziej angażować się w związek, to raper wyjawił, że ma kogoś innego, ale zaproponował potajemne spotkania. "No bo ja mam dziewczynę od jakiegoś czasu i chcę ją pokazać w internecie, ale możemy dalej się ruch*ć tylko" - zaproponował Żabson według Fagaty.

trwa ładowanie posta...
Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 1
  • emoji ogień - liczba głosów: 1
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 3
  • emoji smutek - liczba głosów: 0
  • emoji złość - liczba głosów: 0
  • emoji kupka - liczba głosów: 7