Szymon Besser "Szymool" chce płacić kobietom za współpracę

Oferta do odrzucenia. Szymool szuka koleżanek do 60 kg

Źródło zdjęć: © @szymool_ Instagram
MAGR,
11.06.2024 20:23

Streamer Szymon Besser "Szymool" szukał w mediach społecznościowych "pięknych dziewczyn" do 60 kg do współpracy "na streamach". W komentarzach zasugerowano mu desperację.

Szymon Besser "Szymool" jest streamerem z 60 tys. obesrwujących na Twitch.tv. Największy rozgłos medialny zyskał do tej pory z powodu nieudanej próby wyniesienia stuły z kościoła o. Tadeusza Rydzyka w lipcu 2023 r. W lutym tego roku na jago streamie pojawiła się policja, po tym, jak zasugerował, że prowadził auto pod wpływem alkoholu. Besser też na freak-fightowej gali FAME MMA.

Szymool szuka "pięknych dziewczyn" do 60 kg

10 czerwca na profilu X 30-letniego streamera pojawiło się zdjęcie pliku banknotów z tekstem: "Potrzebuę pięknych dziewczyn na streamy. Waga do 60 kg. 2 tys. zł za godzinę. Pisz na pw". Post jest opisany stwierdzeniem: "Tylko proszę o realna ocenę siebie kobietki".

trwa ładowanie posta...

Pod postem pojawiło się wiele komentarzy w równie żenującym guście, jak oryginalny wpis. Niektóre sugerowały, że powinien zostać napisany po ukraińsku czy rosyjsku. Najpopularniejsza opinia to: "Żadnych kobiet nie znajdziesz, jedynie dzi**i, jak już". Pojawiły się również przemyślenia typu: "Kobiety to mają jednak dobrze w życiu. Człowiek siedzi i analizuje rynek, a kobieta wystarczy, że jest ładna i ma 60kg".

Szymool musi płacić, żeby ktoś chciał się z nim spotkać?

Niektórzy próbowali podjąć ze streamerem negocjacje, pisząc np.: "A może być mężczyzna 100kg za 1 tys. zł za godzinę?". Inne osoby były zainteresowane formalnościami. Pytały: "Będzie waga na wejściu?" lub "Wystawisz fakturę?". Jeden z komentatorów oszacował też, że plik banknotów, który zaprezentował Szymool na zdjęciu to jakieś 8 tys. zł, czyli oferta obejmie maksymalnie 4 godz. współpracy.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

CAROLINE DERPIEŃSKI odpowiada NA ZARZUTY o zmyśleniu KARIERY | Vibez Talk

Część komentujących osób sugerowała, że szukanie osób chętnych do współpracy w taki sposób nie świadczy za dobrze o towarzysko-społecznej pozycji streamera. Pisały między innymi: "Lamus musi płacić, żeby ktoś chciał się z nim spotkać". Na wpis streamera zareagowała m.in. inna zawodniczka FAME MMA, tworząca także treści dla dorosłych Patrycja Przytuła, której pseudonim to Natalie Wayne. Podkreślając, że waży 60,5 kg wykluczyła się z grona potencjalnych współpracowniczek Szymoola.

Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 0
  • emoji ogień - liczba głosów: 0
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 0
  • emoji smutek - liczba głosów: 0
  • emoji złość - liczba głosów: 0
  • emoji kupka - liczba głosów: 1
tjaaa,zgłoś
Piękna i do 60kg. Tylko dwa wymagania? Nic o wielkości cycków i długości nóg? Blondynka czy brunetka? Co tak słabo z wymaganiami? Panie "sławny", stać pana na więcej!
Odpowiedz
0Zgadzam się0Nie zgadzam się