Budda wypuścił kolejny smak napoju Doze Energy

Nowy Doze Energy już w sklepach. Jak smakuje napój Buddy?

Źródło zdjęć: © Instagram: doze.energy / Instagram: doze.energy
Weronika Paliczka,
23.04.2024 12:15

Budda nie zwalnia tempa. Influencer dopiero co wypuścił dwa smaki napoju Doze Energy, a już do sklepów trafia trzecia puszka. Tym razem energetyk od Buddy jest jeszcze droższy. Czy cena idzie w parze ze smakiem?

Premiera "tajemniczego produktu" Buddy zapowiadana była od dłuższego czasu. Influencer pokazywał fabrykę, w której tworzy się jego produkt, stopniowo uchylał rąbka tajemnicy. Ostatecznie okazało się, że Doze Energy to firma produkująca napoje energetyczne. Co ciekawe, kolor każdej puszki odpowiada kolorowi lakieru na samochodzie Buddy. Fani niecierpliwie czekali na premierę napojów, jednak wiele osób odczuło rozczarowanie. Niektórzy porównują smak Doze Energy do tańszej wersji Red Bulla.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

DARIUSS ROSE: BYCIE INFLUENCEREM NIE JEST ŁATWE

Jak smakuje nowy napój Buddy?

W niektórych Żabkach dostępna jest już nowa wersja napoju Buddy. Energetyk kusi intensywnie żółtą puszką. Według zapewnień producenta nowe, żółte Doze Energy ma smakować jak zielona herbata z miodem. Dobór jest niecodzienny, ponieważ zwykle napoje energetyczne smakują owocami. Być może inspiracją był legendarny napój na bazie herbaty Arizona. Najpopularniejsza wersja amerykańskiej herbaty smakuje jak zielona herbata z miodem. Napój od lat cieszy się ogromną popularnością.

Ile kosztuje żółty Doze Energy?

Według informacji umieszczonych na profilu deZeZed na X nowa, żółta wersja Doze Energy ma kosztować 6,99 zł, czyli prawie 1,5 zł więcej, niż podstawowy smak.

Niektórym internautom nie podoba się wyższa cena. Jedna z osób napisała: "To ja już wolę sobie Red Bulla machnąć i poczuć się jak bogacz". Wtóruje mu kolejny internauta: "No jakoś cena mi nie przeszkadza za prawie 0,5l, pytanie jak smak? Dorówna arizonie o takim samym smaku? Pewnie nie, bo ciężko będzie tak delikatny smak uzyskać w energetyku".

trwa ładowanie posta...

Niektórzy posuwają się daleko w krytyce Buddy. Internauta na X napisał: "Ale co se dozeland za wasze pieniądze postawi to jego". Jeszcze inni podkreślają, że ceny zarówno napojów, jak i ubrań wypuszczonych pod logiem Doze Energy, sugerują iż produkty Buddy są skierowane do osób z wyższych sfer. Gamer napisał: "To nie są rzeczy dla biednych ludzi jak coś XD Przypominam, że w minutę zeszło mu 1000 koszulek DOZE za 299 ZŁ i bluzy za 599 ZL jak coś".

Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 3
  • emoji ogień - liczba głosów: 1
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 8
  • emoji smutek - liczba głosów: 2
  • emoji złość - liczba głosów: 1
  • emoji kupka - liczba głosów: 5
Olek,zgłoś
slaba jakość co do ceny
Odpowiedz
2Zgadzam się0Nie zgadzam się
Mlody,zgłoś
ceny jak za złoto za bardzo słaba jakość za te trzy produkty
Odpowiedz
2Zgadzam się0Nie zgadzam się
Olek,zgłoś
to jest warte góra 2 zl
Odpowiedz
2Zgadzam się0Nie zgadzam się