Budda zapowiada premierę napoju DOZE

Budda odkrywa kolejne karty. Kiedy premiera napoju DOZE?

Źródło zdjęć: © Baranowski / AKPA
Weronika Paliczka,
04.04.2024 11:00

Od dłuższego czasu Budda informuje o pracach nad napojem DOZE Energy. Influencer raz na jakiś czas udostępniał zdjęcia i nagrania z fabryki, w której produkowane są napoje sygnowane pseudonimem Buddy. Teraz influencer zapowiedział, kiedy jego produkt pojawi się na sklepowych półkach.

Influencerzy na całym świecie znani są z wypuszczania różnych produktów sygnowanych ich nazwiskami. Czekolady od MrBeasta, napoje Prime stworzone przez Logana Paula czy kawy z podobiznami członków BTS to tylko czubek ogromnej góry produktów influencerskich. W Polsce sklepy sprzedawały już napoje, lody, kosmetyki, chrupki, żelki i płatki śniadaniowe. Trudno oprzeć się wrażeniu, że wszystko, co można było opisać nazwiskiem influencera, zostało już opisane.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Czarek Czaruje o walce z SZALONYM REPORTEREM, SEQUENTO, CLOUTMMA, ILUZJI i BIZNESIE

Budda wypuszcza własny napój energetyczny

Do grona influencerów posiadających własne produkty na sklepowych półkach wkrótce dołączy Budda. Internetowy twórca od dłuższego czasu zapowiada prace nad napojem DOZE Energy. Na swoim Instagramie młody milioner udostępniał zdjęcia i filmy z fabryki, w której tworzy się nowy rodzaj napoju energetycznego. Do niedawna nikt nie wiedział, kiedy i gdzie pojawi się DOZE Energy.

Budda zapowiada premierę napoju DOZE
Budda zapowiada premierę napoju DOZE (Instagram: budda.7 , Licencjodawca)

Teraz jednak Budda odkrył kilka kart. Influencer pokazał zdjęcia sugerujące nagrywanie reklamy bądź filmu na jego kanał, które zostały podpisane: "Widzimy się w sobotę o 14.00 na kanale. Za tydzień widzimy się w blisko 11 tys. sklepów". Może więc to sugerować, że DOZE Energy będzie dostępne w sklepach Żabka, których według danych z dnia 6 stycznia 2024 r. jest w Polsce 10 018.

Budda zapowiada premierę napoju DOZE
Budda zapowiada premierę napoju DOZE (Instagram: budda.7 , Licencjodawca)

Na drugim zdjęciu Budda napisał: "To będzie znacznie więcej niż napój". Co ważne, zmienił się także opis na Instagramie DOZE Energy. Do niedawna informacja głosiła: "Idea Gives Object Personality. Proces tworzenia w toku: 99%". Teraz jednak brzmi ona: "Idea Gives Object Personality. Proces tworzenia zakończony: 100%. Start: 7".

Budda wyjaśnił filozofię stojącą za DOZE Energy

Podczas wywiadu w związku z premierą filmu "Budda. Dzieciak '98" influencer zdradził nieco więcej na temat DOZE Energy: - Jeżeli chodzi o DOZE, marka buduje się od prawie roku i premierę będzie miała już bardzo niedługo, to jest dosłownie kwestia kilku tygodni i jesteśmy. To będzie premiera dwuetapowa ze względu na to, że najpierw startuje produkt A, a później produkt B. To nie będzie taki launch na zasadzie: start, koniec, wyjście i zakończenie tematu, tylko start i dopiero taki naprawdę największy rozwój będzie miał miejsce w kolejnych etapach. Na chwilę obecną przed rozpoczęciem marki mamy zaplanowane 12 miesięcy do przodu wszystkich działań.

- DOZE to nie będą tylko napoje energetyczne. DOZE to zdecydowanie będzie coś większego. DOZE to będzie holding. Hasło marki DOZE "idea gives object personality", czyli "to pomysł nadaje przedmiotom osobowości" i nic więcej na razie nie chcę mówić, bo nie chcę zapowiadać, natomiast to będzie szereg rzeczy, które dla naszych widzów będą tworzyły coś znacznie więcej niż puszka wypełniona wodą z dodatkami czy energetykiem, czy czymkolwiek innym. To będzie cała idea tego, co planujemy po prostu tworzyć. Produktu tak opakowanego i zawierającego taki marketing, taki rozmach i takie działania dookoła samego brandu nie ma na rynku - dodaje influencer.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

BUDDA BYŁY PROPOZYCJĘ ZAŁOŻENIA FEDERACJI FRIKOWEJ / POBILIŚMY REKORD KINOWY BĘDZIEMY NAGRYWAĆ W USA

Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 10
  • emoji ogień - liczba głosów: 0
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 0
  • emoji smutek - liczba głosów: 0
  • emoji złość - liczba głosów: 0
  • emoji kupka - liczba głosów: 20
on truje ludzi
Odpowiedz
2Zgadzam się0Nie zgadzam się
Janek,zgłoś
bardzo słaba jakość
Odpowiedz
2Zgadzam się0Nie zgadzam się
drogo
Odpowiedz
3Zgadzam się0Nie zgadzam się