x

Niebezpieczny kierowca Bolta? Strach w dużym polskim mieście

Źródło zdjęć: © Canva
Oliwia Ruta,
19.03.2024 13:15

Pewna internautka podzieliła się w sieci mrożącą krew w żyłach historią. Kobieta opublikowała post, w którym opisała, co ją spotkało podczas ostatniego przejazdu Boltem. Ostrzega przed wrocławskim kierowcą i nawołuje do zachowania ostrożności.

Bolt to firma, która zajmuje się transportem ludzi oraz rozwożeniem zakupów. Kierowcę, który zawiezie cię w umówione miejsce lub jedzenie z ulubionej restauracji czy sklepu, zamawia się za pośrednictwem specjalnej aplikacji. Widnieją w niej wszystkie niezbędne informacje takie jak dane personalne kierowcy, czas kursu lub dostawy oraz aktualizowana na żywo trasa, którą przemierza pracownik.

Bolt chce zapewniać bezpieczeństwo

Pomimo że Bolt zapewnia, że wszyscy kierowcy firmy są dokładnie sprawdzani przed rozpoczęciem pracy, to zdarzają się nieprzyjemne incydenty. Czasem są to naprawdę dramatyczne sytuacje. W 2022 r. zrobiło się głośno o Noemi Sopolińskiej, która doświadczyła molestowania ze strony kierowcy. To jedna z kliku sytuacji, w których kobieta była obmacywana lub zgwałcona przez mężczyznę pracującego w firmach transportowych.

trwa ładowanie posta...

Bolt postanowił sprawić, aby kobiety korzystające z usług firmy czuły się bezpiecznie. 2022 r. wprowadził opcję "Kobiety dla kobiet", czyli kursy wykonywane tylko przez kierowczynie. Z usługi mogą korzystać wszystkie kobiety, które np. czują się niepewnie, gdy za kierownicą jest mężczyzna.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

CAROLINE DERPIEŃSKI odpowiada NA ZARZUTY o zmyśleniu KARIERY | Vibez Talk

Niebezpieczna sytuacja w Bolcie

Pewna internautka podzieliła się straszną historią w sieci. Opublikowała post na jednej z grupek facebookowych dotyczących Bolta. Kobieta zaalarmowała, że po Wrocławiu krąży niebezpieczny kierowca. Mężczyzna miał zboczyć z głównej drogi i jechać w kierunku pola. Pomimo próśb o wybranie pierwotnej trasy, kierowca tylko się uśmiechnął i odpowiedział "nie". Gdy tylko samochód zwolnił, kobieta wyskoczyła z Bolta i uciekła. Całą sprawę zgłosiła firmie.

trwa ładowanie posta...
Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 0
  • emoji ogień - liczba głosów: 0
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 0
  • emoji smutek - liczba głosów: 0
  • emoji złość - liczba głosów: 1
  • emoji kupka - liczba głosów: 1