Dziewczyna Declana Rice'a zniknęła z internetu

Nie wytrzymała hejtu. Dziewczyna Declana Rice'a zniknęła z internetu

Źródło zdjęć: © YouTube - The WAGS / YouTube
Natalia Witulska,
25.04.2024 12:00

Przerażające jest, do czego potrafią doprowadzić obcy ludzie w mediach społecznościowych. Declan Rice, jeden z najlepszych angielskich piłkarzy, od lat jest w związku z partnerką Lauren Fryer. Dziewczyna nie wytrzymała hejtu, jaki spadł na nią w internecie. Fanom nie spodobało się, jak wygląda.

Declan Rice to jeden z najbardziej utalentowanych angielskich piłkarzy. Z tego względu latem 2023 r. walczyły o niego najlepsze kluby na wyspach. Pracę proponowały mu m.in. Chelsea czy Manchester City. Ostatecznie sportowiec zdecydował, że będzie grał w barwach Arsenalu. W klubie idzie mu świetnie, strzela bramki, stwarza wiele korzystnych sytuacji na boisku, a także asystuje przy zdobywaniu goli. Niestety, w życiu prywatnym Declan Rice i jego partnerka Lauren Fryer nie radzą sobie tak dobrze.

Nikogo nie powinno obchodzić, z kim spotykają się znane osoby. Jeśli związek jest zdrowy, nikt nie może rościć sobie praw do jego krytykowania. Szczególnie, jeżeli dotyczy to wyglądu. Lauren Fryer jest wieloletnią partnerką Declana Rice'a. Zakochani poznali się, gdy byli jeszcze nastolatkami, a w 2022 r. przywitali na świecie pierwsze dziecko. Fani piłkarza nie akceptują, jak wygląda Lauren. Dali temu wyraz w komentarzach i sprawili, że dziewczyna zniknęła z internetu.

Największa spina w Sabotażyście. Yoshi: Prawie się pobiliśmy z Dubielem

Dziewczyna znanego piłkarza znika z internetu

Problemy Lauren Fryer rozpoczęły się już w grudniu 2023 r. To wtedy pierwszy raz na większą skalę internetowe trolle oraz hejterzy zaczęli komentować jej zdjęcia w mediach społecznościowych. Sugerowali, że Declan Rice mógł trafić o wiele lepiej, że dziewczyna jest dla niego za gruba i za brzydka. Pisali również, że inni angielscy piłkarze mają przepiękne partnerki, którymi się chwalą. Według nich Rice nie ma nikogo, o kim należy mówić głośno oraz z dumą.

Dziewczyna znanego piłkarza usunęła się z internetu
Dziewczyna znanego piłkarza usunęła się z internetu (YouTube - The WAGS , YouTube)

Lauren Fryer przez wiele miesięcy ignorowała hejt, z którym musiała się zmierzyć. Nadal wspierała swojego partnera, przychodziła na mecze. Każdemu z nas kiedyś jednak skończy się cierpliwość. 25-letnia Angielka w końcu się poddała. Codzienne czytanie, że jej chłopak powinien ją zostawić, bo przytyła po urodzeniu dziecka, doprowadziło, że dziewczyna usunęła wszystkie zdjęcia w social mediach. Na jej Instagramie świecą pustki, a na profilu Declana Rice'a nie znajdziemy ich wspólnych fotografii.

Lauren Fryer usunęła wszystkie zdjęcia z social mediów
Lauren Fryer usunęła wszystkie zdjęcia z social mediów (Instagram - Lauren Fryer , Instagram)
Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 0
  • emoji ogień - liczba głosów: 0
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 0
  • emoji smutek - liczba głosów: 1
  • emoji złość - liczba głosów: 0
  • emoji kupka - liczba głosów: 2