Kim Kardashian stanęła w ogniu krytyki przez rysunek córki

Kim Kardashian w ogniu krytyki. Ludzie martwią się o jej córkę

Źródło zdjęć: © Instagram: kimkardashian / Instagram: kimkardashian
Weronika Paliczka,
16.02.2024 15:30

Kim Kardashian po raz kolejny jest krytykowana przez internautów na całym świecie. Komentującym nie podoba się zachowanie jej córki. Jest się o co martwić?

Dzieci sławnych rodziców nie mają łatwego życia. Każdy ich krok czy czyn obserwowany jest przez tysiące osób na całym świecie. Nieważne, co zrobią - i tak znajdzie się ktoś, kto stwierdzi, że można to było zrobić lepiej czy szybciej. Do tego dochodzi hejt związany z pieniędzmi, noszeniem drogiej biżuterii czy ubrań. Dzieci bogatych rodziców często stawiają na outfity od designerów, a urodziny spędzają w najdroższych restauracjach, do których dojeżdżają samochodami wartymi miliony dolarów. Taka krytyka dotyczy m.in. dzieci Kim Kardashian.

Córka Kim Kardashian wystąpiła na płycie swojego ojca

Kim Kardashian przez osiem lat była żoną Kanyego Westa. Para doczekała się czwórki dzieci - synów Sainta i Psalma oraz córek North i Chicago. Po rozwodzie Kanye i Kim dbają o to, żeby dzieci w dalszym ciągu miały regularny kontakt z obojgiem rodziców. Oficjalnym powodem rozwodu miały być "różnice nie do pogodzenia". Mówiło się o tym, że choroba psychiczna Kanyego Westa wpłynęła na decyzję Kim Kardashian, która złożyła dokumenty rozwodowe.

Kanye West ponownie ożenił się w 2023 r. Jego partnerką jest Bianca Censori, projektantka wnętrz, która współpracowała z Ye przy okazji tworzenia marki Yezzy. Para od początku wzbudza kontrowersje. W kuluarach mówi się, że Kanye wpływa na wszystko związane z żoną, m.in. jej półnagie stylizacje czy spożywane posiłki. Para otrzymała dożywotni zakaz używania transportu wodnego Venezia Turismo Motoscafi ze względu na nieobyczajne zachowanie.

Pomimo nowej miłości, West nie zapomniał o swoich dzieciach. Jego najstarsza córka North West wystąpiła na płycie "Vultures 1". Pojawiła się też w teledysku do kawałka "Talking/Once Again", a w utworze można usłyszeć jej głos.

trwa ładowanie posta...

North West wzbudza kontrowersje

Uwagę internautów z TikToka wzbudził materiał zamieszczony na koncie Kim Kardashian i North West. Matka z córką prowadzą wspólny profil, który monitoruje sama Kim. To właśnie tam celebrytka pochwaliła się wpisem North w pamiętniku. Oprócz tekstu Kardashian udostępniła rysunek, który zaskoczył wiele osób.

Córka Kim Kardashian jest wdzięczna za sępy

We wpisie z 13 lutego 2024 r. North West opisuje trzy rzeczy, za które jest wdzięczna danego dnia. Dziewczynka wymieniła album "Vultures 1" ponieważ jest "obłędnie dobry"; sępniki czarne, bo "gdyby sępniki nie istniały, ten niesamowity album nie ujrzałby światła dziennego" oraz piosenkę "Carnival".

Fani Kim Kardashian zwrócili uwagę, że piosenka, za którą North West jest wdzięczna, została skrajnie nacechowana treściami dla dorosłych. Raperzy nawijają w niej o stosunkach płciowych, używając niewybrednych porównań. Wdzięczność za "Carnvial" jest jednak jedynie czubkiem góry lodowej. Prawdziwy niepokój i zniesmaczenie wywołał obrazek umieszczony pod wpisem do pamiętnika.

North West przerysowała okładkę płyty "Vultures 1", na której Kanye West pozuje z Biancą Censori. Kobieta jest praktycznie naga. Jej pośladki przykrywa jedynie kawałek półtransparentnego materiału. Niespełna jedenastoletnia dziewczynka zachowała wszystkie szczegóły, takie jak ciało obecnej żony swojego ojca.

Jeden z zaniepokojonych internautów napisał pod usuniętym już tikotkiem: "pozwólcie tej dziewczynce być choć trochę niewinną". Co ciekawe, mówi się, że Kim Kardashian apelowała do obecnej żony Westa, aby ta ubierała się stosowanie przy jej dzieciach. To jednak nie przeszkodziło celebrytce w opublikowaniu rysunku z praktycznie nagą architektką.

trwa ładowanie posta...

Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 0
  • emoji ogień - liczba głosów: 0
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 0
  • emoji smutek - liczba głosów: 0
  • emoji złość - liczba głosów: 0
  • emoji kupka - liczba głosów: 0