Najjjka prosi o pieniądze

Najjjka prosi o pieniądze. "Nie mam pracy przez oskarżenia"

Źródło zdjęć: © YouTube - Najjjka / YouTube
Natalia Witulska,
16.01.2024 11:00

Natalia Ruś, znana w sieci jako "Najjjka", rozpoczęła zrzutkę. Prosi obserwatorów o pieniądze. Informuje, że nie jest w stanie znaleźć pracy przez fałszywe oskarżenia krążące w sieci.

Natalia Ruś to katoifnluencerka, youtuberka oraz tiktokerka. W internecie opowiada o wierze, swojej relacji z Bogiem, życiu zgodnie z zasadami Kościoła i Pisma Świętego. Wiosną 2023 r. usłyszała nieprawomocny wyrok. Wszystko przez jej komentarze dotyczące wojny w Ukrainie i uchodźców przybywających do Polski. Dziewczyna stwierdziła, że sąsiedzi ze wschodu zalęgną się w naszym kraju, a następnie zrobią nam krzywdę.

Najjjka odwołała się od nieprawomocnego wyroku. W lipcu 2023 r. sprawa przeciwko niej została umorzona. Mimo że dziewczyna nie została skazana, w mediach społecznościowych pozostał niesmak po wypowiedzianych przez nią słowach.

Najjjka prosi o pieniądze

W poniedziałek 15 stycznia Natalia Ruś "Najjjka" poinformowała, że rozpoczyna zrzutkę. W jej tytule możemy przeczytać, że influencerka zbiera na wydanie swojej drugiej książki.

"Od małego marzyłam, aby napisać swoją własną, małą książkę. W marcu 2023 r. udało się tego dokonać i wydałam swoją książkę z felietonami i wierszami, która sprzedała się bardzo szybko. [...] W wydaniu książki rok temu pomógł mój stały dochód, który miałam, bo pracowałam na umowie o pracę. Teraz natomiast mam ciężko znaleźć pracę, bo każdy pracodawca powołuję się na fałszywe oskarżenia, które na mój temat publikował OMZRiK. Chodzę od rozmowy do rozmowy i wciąż słyszę to samo" - czytamy w opisie zrzutki.

ZRZUTKA NA KSIĄŻKĘ!

Najjjka nie może znaleźć pracy

Najjjka wielokrotnie żaliła się w mediach społecznościowych, że nie może znaleźć pracy. Winą za to obarcza Ośrodek Monitorowania Zachowań Rasistowskich i Ksenofobicznych, ponieważ to właśnie jego pracownicy podawali influencerkę do sądu.

Najjjka nie może znaleźć pracy
Najjjka nie może znaleźć pracy (Instagram - Najjjka , Instagram)

Warto przypomnieć, że Natalia słynie z kontrowersyjnych wypowiedzi, które publikuje w internecie. Po śmierci Izabeli z Pszczyny stwierdziła, że "dobrze się stało, bo mimo wszystko nie ludzie mają decydować o tym, które dziecko przeżyje". Po wybuchu wojny w Ukrainie głosiła, że jest to czas oczyszczenia, przed którym Bóg wszystkich przestrzegał. Powiedziała, że nie będzie spokoju na świecie, gdyż panuje tu kolorowość, Sodoma i Gomora, aborcja oraz in vitro.

Najjjka cieszyła się, gdy Grzegorz Braun zgasił świece chanukowe w Sejmie. Powiedziała, że takich posłów jak ten z Konfederacji brakuje w polskim parlamencie. Zgodziła się z nim, mówiąc, że Chanuka to satanistyczne święto, a Żydom nie można ufać.

trwa ładowanie posta...

Żyjemy w czasach, w których pracodawcy przeglądają media społecznościowe potencjalnych pracowników. Istnieje więc prawdopodobieństwo, że wielu rozmawiających z Natalią widziało jej wypowiedzi, z którymi w żaden sposób się nie utożsamiają i taki jest powód braku zatrudnienia.

Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 3
  • emoji ogień - liczba głosów: 3
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 35
  • emoji smutek - liczba głosów: 0
  • emoji złość - liczba głosów: 4
  • emoji kupka - liczba głosów: 18