d

Najjjka o rozwodzie. "Nie mogłabym przyjmować Pana Jezusa"

Źródło zdjęć: © YouTube - Najjjka / YouTube
Natalia Witulska,
08.11.2023 12:30

Najjjka udostępniła film na TikToku, w którym dzieli się przemyśleniami na temat rozwodu. Katolicka influencerka wywołała sporo emocji wśród widzów.

Natalia Ruś "Najjjka" to youtuberka oraz tiktokerka. Największą sławę zyskała przez wypowiadanie kontrowersyjnych opinii. Wielokrotnie obrażała mniejszości, mówiła, że aborcja to morderstwo, a zamknięcie nas w domach podczas pandemii było odbieraniem wolności. Tym razem opowiedziała widzom, co sądzi na temat rozwodów.

Najjjka o rozwodzie

We wtorek 7 listopada Najjjjka udostępniła film na TikToku. Odpowiada w nim na komentarz jednej z obserwatorek, która zastanawiała się, czy jeżeli Natalia wzięłaby rozwód, to też tak chętnie tańczyłaby w wideo na aplikacji. Katolicka influencerka podzieliła się przemyśleniami dotyczącymi tej kwestii.

- Ja nie uznaję rozwodów, także jak biorę ślub to tylko i wyłącznie na całe życie. Poza tym, gdybym wzięła rozwód, to nie mogłabym przyjmować Pana Jezusa i nie mogłabym być tak blisko z nim, jak teraz jestem - powiedziała Najjjka w filmie.

trwa ładowanie posta...

- Dla mnie najważniejsze jest zdanie Pana Boga. Skoro pobłogosławił mój związek, to znaczy, że mam z nim wytrwać i mam robić wszystko, żeby doszło między nami w każdej sytuacji do zgody. I poznać dokładnie partnera przed ślubem, żeby po ślubie nagle nie wyszły jakieś brudy, które np. on ma za plecami, albo że nagle okazałoby się, że on źle mnie traktuje. Poza tym, modlę się od kilku dobrych lat o dobrego męża, odmawiam również trzy nowenny pompejańskie, a nowenna pompejańska czyni cuda. Nie ma takiej rzeczy, której Maryja nie potrafiłaby nam podarować. [...] Co Bóg złączył, człowiek niech nie rozdziela - kontynuowała Natalia.

Pomóż nam zmienić internet na lepsze. TUTAJ

Pod filmem Natalii umieszczonych zostało naprawdę sporo komentarzy. Większość z nich krytykuje Najjjkę za tak zerojedynkowe podejście do rozwodów. Internauci zastanawiają się, czy influencerka nie zmieniłaby zdania w skrajnych sytuacjach w małżeństwie lub gdy o rozwód wystąpiłby mąż.

Komentarze pod filmem Najjjki
Komentarze pod filmem Najjjki (Internauci , TikTok)
Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 0
  • emoji ogień - liczba głosów: 1
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 12
  • emoji smutek - liczba głosów: 3
  • emoji złość - liczba głosów: 1
  • emoji kupka - liczba głosów: 3