Najjjka o rozwodzie. "Nie mogłabym przyjmować Pana Jezusa"
Najjjka udostępniła film na TikToku, w którym dzieli się przemyśleniami na temat rozwodu. Katolicka influencerka wywołała sporo emocji wśród widzów.
Natalia Ruś "Najjjka" to youtuberka oraz tiktokerka. Największą sławę zyskała przez wypowiadanie kontrowersyjnych opinii. Wielokrotnie obrażała mniejszości, mówiła, że aborcja to morderstwo, a zamknięcie nas w domach podczas pandemii było odbieraniem wolności. Tym razem opowiedziała widzom, co sądzi na temat rozwodów.
Podobne
Najjjka o rozwodzie
We wtorek 7 listopada Najjjjka udostępniła film na TikToku. Odpowiada w nim na komentarz jednej z obserwatorek, która zastanawiała się, czy jeżeli Natalia wzięłaby rozwód, to też tak chętnie tańczyłaby w wideo na aplikacji. Katolicka influencerka podzieliła się przemyśleniami dotyczącymi tej kwestii.
- Ja nie uznaję rozwodów, także jak biorę ślub to tylko i wyłącznie na całe życie. Poza tym, gdybym wzięła rozwód, to nie mogłabym przyjmować Pana Jezusa i nie mogłabym być tak blisko z nim, jak teraz jestem - powiedziała Najjjka w filmie.
- Dla mnie najważniejsze jest zdanie Pana Boga. Skoro pobłogosławił mój związek, to znaczy, że mam z nim wytrwać i mam robić wszystko, żeby doszło między nami w każdej sytuacji do zgody. I poznać dokładnie partnera przed ślubem, żeby po ślubie nagle nie wyszły jakieś brudy, które np. on ma za plecami, albo że nagle okazałoby się, że on źle mnie traktuje. Poza tym, modlę się od kilku dobrych lat o dobrego męża, odmawiam również trzy nowenny pompejańskie, a nowenna pompejańska czyni cuda. Nie ma takiej rzeczy, której Maryja nie potrafiłaby nam podarować. [...] Co Bóg złączył, człowiek niech nie rozdziela - kontynuowała Natalia.
Pomóż nam zmienić internet na lepsze. TUTAJ
Pod filmem Natalii umieszczonych zostało naprawdę sporo komentarzy. Większość z nich krytykuje Najjjkę za tak zerojedynkowe podejście do rozwodów. Internauci zastanawiają się, czy influencerka nie zmieniłaby zdania w skrajnych sytuacjach w małżeństwie lub gdy o rozwód wystąpiłby mąż.
W temacie społeczeństwo
- Twoje rozmowy z ChatemGPT mogą trafić do sądu? Nie obowiązuje go tajemnica lekarska
- Czy można wyprowadzać dzieci na smyczy? Odpowiedź Prawo Marcina zaskakuje
- Bar mleczny dostał MUALA od Książula. Kolejki nie mają końca?
- Koniec ograniczeń dotyczących płynów w samolotach? Będziesz mógł zabrać nawet 2 litry
Popularne
- Doda powiesiła Labubu na Łódź Summer Festival. Wybrała PRZEMOC
- Treści dla dorosłych znikają z X? Blokada dotyczy całej Europy (tak, Polski też)
- Tea - randkowa aplikacja tylko dla kobiet jest hitem w USA. Chroni przed toksykami?
- Influencerka znalazła robaka w najdroższej drożdżówce w Polsce. "Już ich nie kupię"
- Fanki Louisa Tomlinsona kilka dni czekają na koncert idola. Kolejka już ruszyła
- Mortalcio ma nową dziewczynę? Zagrała w jego teledysku
- W sklepach pojawiło się malinowe masło. Czy to może być dobre?
- Modelki AI w magazynie Vogue? Internauci łapią się za głowę
- Czwarty sezon "Sabotażysty" Reziego nadchodzi. Kto weźmie udział w programie?