Użytkownik X zdradza swoją metodę na rozpoznanie dziewicy

Jak rozpoznać dziewicę? Użytkownik X ma sprawdzony sposób

Źródło zdjęć: © Canva / Canva
Weronika Paliczka,
03.04.2024 17:45

Polowanie na dziewice nadal trwa. Użytkownik X pochwalił się swoim, rzekomo niezawodnym sposobem, na rozpoznanie kobiety, która nie skalała swojego ciała kontaktami z innymi mężczyznami. Internauci są w szoku i próbują walczyć z pokrętną logiką autora teorii.

Historycznie czystość kobiety zachowana aż do ślubu uznawana była za warunek konieczny, aby doszło do zamążpójścia. Dziewictwo weryfikowano, pokazując zakrwawione prześcieradła po nocy poślubnej każdemu, kto chciał na nie spojrzeć. Brak krwi, a co za tym idzie, brak "dziewictwa" przez niektórych był uznawany za wystarczający powód do anulowania małżeństwa. Choć w Europie czasy te dawno minęły, w dalszym ciągu są mężczyźni, którzy obecność hymenu, znanego też pod nazwą "błony dziewiczej" traktują jako świętość.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

NAJJJKA: "Ludzie zakładali się o moje dziewictwo"

Jak rozpoznać dziewicę?

Użytkownik X pochwalił się w internecie swoją metodą na rozpoznanie dziewicy. Jego badania, jak sam mówi, bazują na statystyce. Według mężczyzny każda dziewica krwawi podczas pierwszego stosunku, ponieważ przerywa się jej "błonę dziewiczą". Na nic tłumaczenia kobiet, które przekonują, że fałd hymenu można naruszyć uprawiając sport czy aplikując tampon. Niekiedy hymen naturalnie nie występuje lub jest na tyle cienki, że dostosowuje się do ciała, nie powodując krwawienia czy bólu. To jednak nie przekonało znawcy dziewic.

Internauta zapytany, dlaczego mężczyznom zależy na byciu z dziewicami, odpowiedział: "Chcemy dziewic, bo są dla nad s*ksualnie atrakcyjniejsze i elektryzujące. To nie ma nic wspólnego z jakąś manipulacją". Twórca teorii podkreślił też, że krwawienie plus zapewnienia kobiety o czystości wystarczają, aby uwierzył, że nie współżyła ona wcześniej z żadnym mężczyznom. Na każdy logiczny argument tłumaczący, dlaczego nie wszystkie kobiety krwawią podczas pierwszego razu mężczyzna odpisywał słowem "statystyka". Jego zdaniem wszystkie kontrargumenty wynikają z rozumowania statystycznego, a komentujące nie są wystarczająco inteligentne, aby to pojąć.

trwa ładowanie posta...
Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 0
  • emoji ogień - liczba głosów: 0
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 0
  • emoji smutek - liczba głosów: 0
  • emoji złość - liczba głosów: 0
  • emoji kupka - liczba głosów: 1