Influencerka kupiła poduszki przeciwzmarszczkowe

Kupiła poduszki przeciwzmarszczkowe. Nie uwierzysz, ile wydała

Źródło zdjęć: © Instagram - Marlena Sojka / Instagram
Natalia Witulska,
09.07.2024 17:30

Influencerka Marlena Sojka udostępniła film na TikToku. Dziewczyna pokazała w nim nietypowy zakup, na który się zdecydowała. Okazało się, że zamówiła poduszki przeciwzmarszczkowe. Wydała na nie niemało pieniędzy. Widzowie nie mogli uwierzyć, że istnieje coś takiego.

Marlena Sojka to polska influencerka, tiktokerka oraz instagramerka. W mediach społecznościowych zajmuje się udostępnianiem materiałów ze swojego codziennego życia. Wraz z partnerem Kubą pokazują, jak podróżują po świecie, jakie gadżety kupują oraz jakich kosmetyków używają na co dzień. Niedawno na TikToku Marleny pojawił się film. Dziewczyna pochwaliła się w nim, że zdecydowała się na nietypowy zakup. Okazało się, że zamówiła w internecie poduszki przeciwzmarszczkowe.

Przyszło nam żyć w czasach, w których konsumpcjonizm ma się świetnie. Firmy na całym świecie prześcigają się w pomysłach na produkty, które mają przyciągnąć jak najwięcej ludzi. Niestety, często okazuje się, że wcale nie spełniają swoich funkcji, a my daliśmy się nabrać ładną reklamą bądź estetycznym opakowaniem. Marlena Sojka ewidentnie padła ofiarą działań dużych firm. Na TikToku poinformowała, że kupiła poduszki przeciwzmarszczkowe. Co więcej, wydała na nie naprawdę sporo kasy.

Iza Zabielska: Byłam kiedyś z Influencerką

Marlena Sojka kupiła poduszki przeciwzmarszczkowe

Marlena Sojka pochwaliła się w mediach społecznościowych najnowszym zakupem. Do dziewczyny dotarły poduszki przeciwzmarszczkowe, na które wydała niemal tysiąc złotych. Są jedwabne, a ich moc ma polegać na tym, że twarz że poliki nie przylegają bezpośrednio do nich, co ma właśnie zapobiec tworzeniu się zmarszczek. Warto podkreślić, że influencerka jest ofiarą chwytu marketingowego. Dlaczego? Ponieważ zmarszczki powstają od słońca, a nie od poduszek, na których leżymy.

trwa ładowanie posta...

W komentarzach pod filmem wiele osób zastanawiało się, skąd dziewczyna wytrzasnęła coś takiego. Marlena odpisała, że zobaczyła reklamę na TikToku, więc postanowiła przetestować działające cuda poduszki. Na razie nie wiemy, czy zakupione produkty działają, ale można domyślać się, że influencerka da znać, czy warto było wydać tysiąc zł.

Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 0
  • emoji ogień - liczba głosów: 1
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 2
  • emoji smutek - liczba głosów: 0
  • emoji złość - liczba głosów: 0
  • emoji kupka - liczba głosów: 1