Najjjka o tym, czy wstąpi do zakonu

Czy Najjjka wstąpi do zakonu? Katoinfluencerka dała znać

Źródło zdjęć: © Instagram - Najjjka / Instagram
Natalia Witulska,
11.04.2024 19:15

Natalia Ruś "Najjjka" udostępniła wpis w mediach społecznościowych. Odniosła się w nim do sugestii jednej z obserwatorek, która stwierdziła, że influencerka powinna być siostrą zakonną. Youtuberka skomentowała ten pomysł.

Natalia Ruś, znana w internecie jako "Najjjka", to polska influencerka, youtuberka oraz tiktokerka. W mediach społecznościowych zasłynęła ze swojego bardzo konserwatywnego oraz skrajnie prawicowego podejścia do życia. Natalia otwarcie wspiera Konfederację, szczególnie lubi chwalić jej najbardziej kontrowersyjnego posła Grzegorza Brauna. Sprzeciwia się in-vitro, społeczności LGBT, szczepionkom czy aborcji.

W mediach społecznościowych Natalia Ruś "Najjjka" regularnie udostępnia materiały, w których tłumaczy, jak powinien żyć prawdziwy katolik. Nieraz krytykowała duchownych, księży, biskupów, a nawet samego papieża. Stwierdziła, że osoba wierząca nie może wierzyć w horoskopy, manifestowanie marzeń i nigdy nie zgodziłaby się na rozwód, ponieważ małżeństwo zawarte przed Bogiem jest nierozerwalne.

Najjjka regularnie krytykuje kobiety, które w mediach społecznościowych udostępniają zdjęcia w strojach kąpielowych bądź krótkich spódniczkach. Twierdzi, że większość dziewczyn, które żyją w XXI wieku, nie ma do siebie szacunku i zapomina, jak powinna się prezentować, a także jakie wartości wyznawać. Potrafiła również stwierdzić, że nie ma już prawdziwych mężczyzn, bo malują paznokcie bądź twarz.

Najjjka o tym, czy wstąpi do zakonu

Przez to, jak często Natalia Ruś wypowiada się na temat Boga, Pisma Świętego oraz życiu w czystości do ślubu, wiele osób uważa, że idealnie nadawałaby się na zakonnicę. Sama w jednym filmie udostępnionym na TikToku przyznała, że usłyszała to od znajomego księdza. W czwartek 11 kwietnia jedna z jej obserwatorek na platformie X napisała, że Najjjka powinna być siostrą zakonną. Influencerka odpowiedziała na komentarz.

NAJJJKA: "Ludzie zakładali się o moje dziewictwo"

"Zakon nie jest dla mnie. Każdy z nas ma swoje powołanie, to nie jest moja droga. Czułabym, że się tam męczę. Bóg powołuje mnie do innych rzeczy. To, że ktoś jest wierzący i praktykujący nie oznacza, że od razu ma iść do zakonu lub seminarium" - napisała Natalia w mediach społecznościowych.

trwa ładowanie posta...
Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 3
  • emoji ogień - liczba głosów: 0
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 0
  • emoji smutek - liczba głosów: 0
  • emoji złość - liczba głosów: 0
  • emoji kupka - liczba głosów: 7
Gość,zgłoś
Bo w zakonie trzeba robić prawdziwą robotę, a nie iflunencjować w socialach.
Odpowiedz
1Zgadzam się0Nie zgadzam się
Nicks,zgłoś
Przykazania katolickiej wiary brzmią jak jakaś seksulna obsesja: nie będziesz uprawiać seksu, a jak już to nie będziesz stosować antykoncepcji, nie będziesz stosować in-vitro ani aborcji, a wszystko to nie dotyczy księży, bo im wolno wszystko. Ostatnio doszło nowe: nie będziesz się szczepić,
Odpowiedz
1Zgadzam się0Nie zgadzam się