Najjjka zaprasza na mszę z okazji urodzin

Msza za Najjjkę. Katofinfluencerka organizuje urodziny

Źródło zdjęć: © Instagram - Najjjka / Instagram
Natalia Witulska,
20.04.2024 15:00

W sobotę 20 kwietnia Natalia Ruś "Najjjka" udostępniła wpis w mediach społecznościowych. Na platformie X poinformowała, że świętuje swoje urodziny. Influencerka kończy 25 lat. Z tej okazji zaprasza swoich obserwatorów do kościoła.

Natalia Ruś, znana w sieci jako "Najjjka", to polska katolicka influencerka, youtuberka oraz tiktokerka. Na swoim koncie ma również napisanie oraz wydanie książki z wierszami. Natalia największą sławę zyskała dzięki swoim kontrowersyjnym wypowiedziom. Dziewczyna otwarcie wspiera Konfederację. Podczas pandemii Covid-19 sprzeciwiała się maseczkom, lockdownowi, a także nigdy się nie zaszczepiła.

Gdy wybuchła wojna w Ukrainie, Najjjka stwierdziła, że Bóg ostrzegał, że coś takiego nadejdzie. Powiedziała, że jest to kara za Sodomę i Gomorę, kolorowość, a także aborcję i in vitro. W swojej karierze miała również problemy z prawem. Ośrodek Monitorowania Zachowań Rasistowskich i Ksenofobicznych oskarżył ją za używanie mowy nienawiści wobec Ukraińców przebywających w Polsce. Natalia została nieprawomocnie skazana, jednak w późniejszym etapie sprawę umorzono.

Natalia Ruś "Najjjka" nie ukrywa, jak ważne jest dla niej życie zgodnie z przykazaniami Bożymi. W mediach społecznościowych nieraz pouczała księży, duchownych, innych katolików, a nawet papieża, udowadniając, że to ona zachowuje się prawidłowo, a oni nie. Na TikToku powtarza, że nigdy nie zgodziłaby się na rozwód, że grzechem jest manifestowanie marzeń, że nie wolno czytać horoskopów. W sobotę 20 kwietnia poinformowała w mediach społecznościowych, jak można świętować z nią jej urodziny.

NAJJJKA: "Ludzie zakładali się o moje dziewictwo"

Urodziny Najjjki i msza w jej intencji

Najjjka kończy 25 lat. Z tej okazji postanowiła świętować. W mediach społecznościowych pochwaliła się, że kupiła bezalkoholowego szampana. Obserwatorów poinformowała, że jeżeli mają ochotę, mogą obchodzić urodziny razem z nią. Już w poniedziałek 22 kwietnia można wziąć udział w mszy świętej w intencji katolickiej influencerki.

"Zapraszam Was serdecznie na Mszę Świętą w moje urodziny. Parafia Najświętszego Serca Pana Jezusa w Skrbeńsku. Poniedziałek (22.04) godzina 17:00" - napisała Najjjka na platformie X.

trwa ładowanie posta...
Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 1
  • emoji ogień - liczba głosów: 0
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 1
  • emoji smutek - liczba głosów: 1
  • emoji złość - liczba głosów: 0
  • emoji kupka - liczba głosów: 2