Żugajki obraziły się na Julię Żugaj

Julia Żugaj zdenerwowała fanki. Żugajki wszczęły protest

Źródło zdjęć: © Jacek Kurnikowski / AKPA
Weronika Paliczka,
25.04.2024 15:30

Podczas spotkania z Julią Żugaj w centrum handlowym Promenada w Warszawie doszło do buntu jej fanek. Wszystko przez ograniczony czas, w związku z którym Julia Żugaj nie zrobiła sobie zdjęcia z wszystkimi. Żugajki są oburzone i wszczęły protest na miejscu.

Julia Żugaj jest jedną z najpopularniejszych polskich influencerek. Jej profil na Instagramie obserwuje ponad 1,3 mln osób. Była członkini Teamu X znana jest m.in. ze swojej pisarskiej twórczości. Jej książka "Tak miało być" jest oceniona na 3,6 gwiazdek na pięć na stronie sklepu Empik. Wraz z ogromną sławą Julia Żugaj dorobiła się tłumu fanek, które same siebie nazwały "Żugajkami". Problem pojawił się, gdy liczba żugajek zaczęła drastycznie wzrastać.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

JULIA ŻUGAJ spełniła już WSZYSTKIE SWOJE MARZENIA?

Julia Żugaj rozsierdziła Żugajki

20 kwietnia 2024 r. w centrum handlowym Promenada w Warszawie odbyło się spotkanie z Julią Żugaj. Organizator nie przewidział tłumu dziewczynek i nastolatek, które przybyły, aby spotkać się z idolką. Nie wszystkim udało się porozmawiać z influencerką, zrobić zdjęcie czy zdobyć autograf. Choć powinno być to logiczne przy tak licznym spotkaniu, w internecie ruszyła lawina żali i oskarżeń.

trwa ładowanie posta...

Żugajki protestują

Na TikToku zamieszczono nagranie, na którym żugajki krzyczą "Wpuście nas, wpuście nas". Ich działania można było określić mianem protestu z jednym postulatem - dajcie nam zrobić sobie zdjęcie z Julią Żugaj.

trwa ładowanie posta...

Jedna z żugajek obecnych na spotkaniu stwierdziła, że Julia "miała fanów w d*pie". Na TikToku napisała: "Dziękuję ci Julka naprawdę. Dzieci, które widziałam, jak płakały, dzieci jak się darły, jak miałaś to w d*pie. Widziałam, że masz tyle żugajek to nawet wciskasz drukowane podpisy. Dziękuję, jesteś naprawdę super". Dziewczynka, która wrzuciła filmik, podpisuje się "zuqajaa". Jej oburzenie łączy się z bulwersem wielu osób będących na spotkaniu, którym nie udało się osiągnąć zamierzonego celu.

trwa ładowanie posta...

Julia Żugaj też jest człowiekiem

Fani Julii Żugaj zapominają, że nie zawsze kwestia czasu przeznaczonego na spotkanie z nią zależy od niej samej. Bardzo często organizator odgórnie narzuca ramy czasowe, w których zaproszona osoba ma się zmieścić. Atak na Julię nie sprawi, że nagle znajdzie więcej czasu na spotkania, a może wywołać przeciwny efekt. W końcu po co organizować spotkania, jeśli co by nie zrobić i tak będzie źle?

Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 0
  • emoji ogień - liczba głosów: 0
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 3
  • emoji smutek - liczba głosów: 1
  • emoji złość - liczba głosów: 0
  • emoji kupka - liczba głosów: 4