Marianna Schreiber zapowiedziała współpracę z GOATS

Marianna Schreiber w GOATS? Połączenie, którego nikt się nie spodziewał

Źródło zdjęć: © Twitter: MSchreiberM / Twitter: MSchreiberM
Weronika Paliczka,
30.04.2024 10:30

Kariera Marianny Schreiber kwitnie. Choć influencerka mocno przeżyła rozstanie z mężem, wiele wskazuje na to, że potraktowała je jako impuls do walki o siebie. Po powrocie z urlopu Schreiber zaskoczyła zdjęciem na X. Influencerka pojawi się w odcinku GOATS.

Głośne rozwodybolesne rozstania są częścią życia wielu osób. Większość ludzi na Ziemi chociaż raz przeżyła złamane serce spowodowane słowami "to koniec". Dla niektórych oznacza to koniec świata i powód do zapadnięcia w marazm i głęboką dziurę własnych myśli, wspomnień i rozważań "co, gdyby". Drugi typ ludzi traktuje rozstania jako powód do walki o własne szczęście, niepodyktowane koniecznością troski o drugiego człowieka.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Marti Renti: "Freak fight to jest mocno szowinistyczny świat" | VibezTalk

Marianna Schreiber podnosi się po rozstaniu z mężem

Rozstanie Marianny SchreiberŁukaszem Schreiberem od samego początku było medialne. Polityk Prawa i Sprawiedliwości o rozwodzie poinformował w jednym z wywiadów. Marianna, jak się później okazało, również dowiedziała się o rozstaniu z mediów. Początkowo kobieta dzieliła się swoim cierpieniem z obserwatorami na Instagramie, jednak szybko wzięła się w garść. Influencerka wyleciała na urlop do Tajlandii, gdzie odpoczywała z córką, ale też trenowała sztuki walki MMA.

Przeczytaj też o problemach Dagmary Kaźmierskiej. Wyciągnęli archiwalne nagranie.

Po powrocie z urlopu Marianna Schreiber wybrała się do koszar, w których ćwiczyła jako żołnierka. Influencerka traktuje to zajęcie bardzo poważnie, często chwaląc się swoimi osiągnięciami na Instagramie.

trwa ładowanie posta...

Marianna Schreiber wystąpi w GOATS

Marianna Schreiber jest nie tylko influencerką, ale też żołnierką. To właśnie to zajęcie sprawia, że błoto czy wysiłek fizyczny w polowych warunkach nie są jej obce. Kobieta stara się maksymalnie wykorzystać swoje pięć minut sławy, stąd bierze udział w walkach na Clout MMA czy występuje w licznych programach.

Zdolności Marianny Schreiber postanowili wykorzystać twórcy GOATS. Influencerka została zaproszona do odcinka GOATS Survival, w którym uczestnicy będą musieli wykazać się zdolnościami potrzebnymi do przetrwania. O zaproszeniu Marianna poinformowała na Instagramie, publikując zdjęcie, na którym jej nogi są pokryte błotem. Dokładne zasady gry GOATS Survival nie są znane, tak samo jak data publikacji odcinka z udziałem Marianny Schreiber.

trwa ładowanie posta...
Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 1
  • emoji ogień - liczba głosów: 0
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 7
  • emoji smutek - liczba głosów: 0
  • emoji złość - liczba głosów: 0
  • emoji kupka - liczba głosów: 34
dno widac,zgłoś
otwieracie agencje towarzyska ?? ile godzima??
Odpowiedz
4Zgadzam się0Nie zgadzam się
gość,zgłoś
Ta to już sama nie wie czego się chwycić żeby tylko o niej pisali. Kiepska jest i pozbawiona samokrytycyzmu.
Odpowiedz
3Zgadzam się0Nie zgadzam się
kris,zgłoś
Marianna chce pokazać znacznie więcej , ale jeszcze czeka na zachętę - no Mania , dajesz ....może być z "trawniczkiem "
Odpowiedz
7Zgadzam się0Nie zgadzam się
Zobacz komentarze: 14