d

Najjjka na Goats? Boxdel zdradza szczegóły

Źródło zdjęć: © Instagram
Oliwia Ruta,
07.03.2024 15:45

Michał Baron "Boxdel" zasugerował, że Natalia Ruś "Najjjka" chciała wystąpić na kanale Goats. Influencerka rzekomo wysłała mnóstwo wiadomości na skrzynkę mailową projektu. Czy katoliczka wystąpi w kolejnym materiale?

Natalia Ruś, w internecie działająca pod pseudonimem "Najjjka", to katolicka influencerka. Dziewczyna jest znana z kontrowersyjnych poglądów i wypowiedzi. Youtuberka wielokrotnie poruszała tematy takie jak współżycie przedmałżeńskie, masturbacja czy społeczeństwo LGBT+. W większości przypadków jej opinie wzbudzały niemałe oburzenie wśród internautów. Ostatnio katoliczka szukała miejsca, gdzie mogłaby sprostować parę kwestii publicznie. Czy wystąpi na kanale Goats?

Boxdel odchodzi z Goats

Michał Baron, w internecie działający pod pseudonimem "Boxdel", to polski youtuber i przedsiębiorca. Dawniej walczył w Fame MMA. Po wybuchu afery Pandora Gate prezes zarządu federacji Krzysztof Rozpara wykluczył Boxdela z inicjatywy. W internecie pojawiły się dowody na niestosowne wiadomości, które mężczyzna wymieniał z nieletnimi. Z czasem youtuber został przywrócony do walk. Decyzja wzbudziła duże oburzenie wśród internautów.

trwa ładowanie posta...

Boxdel należał również do projektu Goats. Wraz z youtuberami: Sylwestrem Wardęgą, Kacprem Błońskim, Wojciechem Gola i Piotrem Skowyrskim "Izakiem" założyli kanał na YouTube. Influencerzy tworzą rozrywkowy kontent, który opiera się głównie na rywalizacji kobiet zapraszanych do odcinków. Baron 6 marca oficjalnie zrezygnował z uczestnictwa w projekcie. Zanim jednak odszedł, zaczepił Najjjkę.

Najjjka chce wystąpić w odcinku Goats?

Pewien portal informacyjny udostępnił na portalu X informację, że Boxdel oficjalnie odchodzi z Goats. Najjjka skomentowała wpis słowami: "czekać, aż całe to Goats się rozsypie". Youtuber odpowiedział na zaczepkę i wyznał, że: "Przecież ty jako zagorzała katoliczka spamująca o stosunkach seksualnych jesteś największą fanką naszego kontentu. Niejednokrotnie, z tego co mi mówiono, pisałaś na maila Goats, że chciałaś wystąpić w 'Najjjka vs 100 mężczyzn'".

trwa ładowanie posta...

Katoliczka szybko zdementowała plotki i wyparła się postawionych jej zarzutów: "Nigdy nie pisałam do was maila. Na swoich live z TikToka tylko komentowałam wasze poczynania, że to co czynicie jest złe - czego kompletnie nie pochwalam. Nie popieram wyśmiewania kobiet, nieważne czy one same się na to godzą, czy nie. Brnij dalej w uczynienie głupot".

trwa ładowanie posta...

Niektórzy internauci podłapali temat i uwierzyli w wersję Boxdela. Najjjka ponownie zaprzeczyła plotkom: "Nigdy w życiu nie chciałam wystąpić w odcinku Goats - nawet na swoich live krytykowałam to. Nie popieram wyśmiewania i uniżania kobiet. Jeszcze raz powtarzam - nigdy nie wysyłałam do nich żadnych emaili". Inni użytkownicy X przypominają, że Boxdelowi również zdarzało się kłamać.

Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 0
  • emoji ogień - liczba głosów: 1
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 0
  • emoji smutek - liczba głosów: 0
  • emoji złość - liczba głosów: 0
  • emoji kupka - liczba głosów: 1
Korabus,zgłoś
Mógł nie do końca kłamać, ponieważ Najjjkę bardzo często trolle internetowe na różnych platformach podrabiają np. zakładając jej fakowego Onlyfansa, także nie zdziwiłoby mnie to jakby również ktoś próbował ją zgłaszać w podobny sposób do GOATS
Odpowiedz
0Zgadzam się0Nie zgadzam się