x

Książulo zawalczy w MMA? Usłyszał kosmicznie wysoką kwotę

Źródło zdjęć: © Instagram
Oliwia Ruta,
29.03.2024 14:15

Szymon Nyczke, w internecie znany jako "Książulo", opublikował nowy film na kanale. Tym razem nie jest to recenzja, a Q&A. Youtuber odpowiada na pytania nurtujące fanów. Jedno z nich dotyczyło freak fightu. Widz zapytał, czy Książulo "zawalczy kiedyś na Fame MMA lub innych freakowych federacjach".

Szymon Nyczke, w internecie działający pod pseudonimem "Książulo", to youtuber specjalizujący się w testowaniu i recenzowaniu jedzenia. Swoją przygodę w internecie zaczynał od vlogów oraz rapowych produkcji. Obecnie prowadzi kanał na YouTube z kontentem gastronomicznym.

trwa ładowanie posta...

Książulo na początku kariery testował wyłącznie miejsca sprzedające kebaby. Jego działalność szybko się rozrosła. Od dłuższego czasu recenzuje również inne restauracje. Niedawno spróbował nawet posiłków serwowanych pracownikom Sejmu. Film z oceną jedzenia pochodzącego z państwowej instytucji wykręcił viralowe zasięgi.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Czarek Czaruje o walce z SZALONYM REPORTEREM, SEQUENTO, CLOUTMMA, ILUZJI i BIZNESIE

Książulo wprowadza Q&A

Na kanale Książula trudno znaleźć treści inne niż testy jedzenia serwowanego w restauracjach. Youtuber postanowił nieco otworzyć się przed fanami i zorganizować Q&A, czyli filmik, podczas którego odpowiada na pytania zadane przez widzów. Influencer opublikował na Instagramie naklejkę przeznaczoną do zadawania pytań. Następnie wybrał te najciekawsze i odpowiedział na nie przed kamerą.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

WASZE PYTANIA + NAJLEPSZY CHIŃCZYK W USA

Książulo wypowiedział się na temat freak fightu

Książulo dostał kilka pytań o jego przyszłe plany. Najciekawszy okazał się temat freak fightu. Youtuber został zapytany o to, czy chciałby spróbować swoich sił w MMA. Ktoś inny był ciekawy, ile najwięcej pieniędzy zaproponowano mu za współpracę.

trwa ładowanie posta...

Influencer przyznał, że kompletnie nie interesują go sporty walki. Dodatkowo zdradził, że dostał propozycję miliona zł za pojedynek podczas gali, ale odmówił: "Wielokrotnie dostawałem propozycję walk od różnych freakowych federacji i na żadną nigdy nie przystałem. Po prostu nie chcę walczyć. Wydaje mi się, że to totalnie nie mój klimat [...] Pierwsza kwota, którą mi zaproponowano za jedną walkę to jest milion zł, ale nawet nie kontynuowałem rozmowy. Podejrzewam, że można by było tą kwotę negocjować na wyższą, ale nawet tego nie robiłem".

Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 0
  • emoji ogień - liczba głosów: 0
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 0
  • emoji smutek - liczba głosów: 0
  • emoji złość - liczba głosów: 1
  • emoji kupka - liczba głosów: 1