Marcin Dubiel zapowiada pozwy

Marcin Dubiel zapowiada pozwy. Ciąg dalszy Pandora Gate

Źródło zdjęć: © Instagram: marcindubiel / Instagram: marcindubiel
Weronika Paliczka,
14.02.2024 14:45

Marcin Dubiel powrócił do internetu. Youtuber udzielił pierwszego od czasu Pandora Gate wywiadu. Influencer zapowiedział m.in. szereg pozwów. Kanały commentary powinny się bać?

Echa Pandora Gate jeszcze długo będą słyszalne w polskim internecie. W dalszym ciągu kwestią otwartą jest min. ekstradycja Stuarta B. "Stuu". Wśród wymienianych w sprawie nazwisk regularnie padały także nazwiska Michała Barona "Boxdela" oraz Marcina Dubiela. Boxdel już jakiś czas temu wziął udział w godzinnym wywiadzie-rzece z Sylwestrem Wardęgą, w którym próbował oczyścić swoje imię. Teraz na wywiad zdecydował się również Marcin Dubiel.

Dubiel oskarża influencerów

W trakcie rozmowy z prowadzącym program AntyFakty Marcin Dubiel zapowiedział, że wraz z zespołem prawników postawili trzech influencerów w stan oskarżenia. Akty oskarżenia powędrowały do Natana Marconia, Sylwestra WardęgiKonopskiego.

Marcin Dubiel przyznaje się do zażywania narkotyków

Dubiel stanowczo zaprzeczył oskarżeniom Marconia, według których influencer miał wymieniać się partnerkami z Arkadiuszem Tańculą i regularnie zażywać narkotyki. Bóg estetyki powiedział w swoimi filmie: "Ma tak prz**pany mózg, że myli złe rzeczy z normalnymi rzeczami. On nie ma takich odruchów, że coś jest złe, a coś jest dobre. (...) Marcin Dubiel bije na głowę nawet Arka Tańculę, jeśli chodzi o mef***on. Tak samo jego dziewczyna, Natsu, no i tak samo jego aktualny operator."

Dubiel przyznał też, że "zdarzało mu się mieć ciężkie okresy w życiu i spożywać narkotyki". Influencer powiedział: "Były czasy, kiedy ich (narkotyków - przyp. red.) spożywałem więcej, były czasy, kiedy ich spożywałem mniej, były czasy, kiedy ich nie spożywałem w ogóle. Aktualnie jestem czysty kompletnie, nawet nie piję alkoholu (...) Były czasy lepsze i gorsze, więc ja absolutnie nie mówię, że mi się nigdy noga nie podwinęła".

Dubiel stanowczo zaprzeczył, żeby zażywał narkotyki z Arkadiuszem Tańculą i wykorzystywał nieprzytomne dziewczyny. Wszystkie te oskarżenia miały być wymysłem Natana Marconia, za co został pozwany. Bóg estetyki znany jest z wygłaszania kontrowersyjnych opinii na temat innych influencerów. Równocześnie niechętnie wysłuchuje opinii na swój temat.

Marcin Dubiel zawalczy na Fame MMA?

W trakcie wywiadu poruszono także kwestię potencjalnego powrotu Dubiela do oktagonu. Nic dziwnego, wywiad odbył się na ściance Fame MMA. Marcin Dubiel stwierdził, że być może powróci do walk, jednak ze względu na prowadzoną wobec Konopskiego sprawę na pewno nie będzie to walka z nim. Dubiel stwierdził, że wyjdzie do oktagonu z każdym, jednak w tym wypadku nie chce łączyć walki z prowadzonymi czynnościami prawnymi.

Influencer powiedział, że Pandora Gate mocno wpłynęła zarówno na jego życie prywatne i zawodowe, ale także na życie jego rodziny. Młodsza siostra Dubiela miała być bita w szkole przez to, co zrobił jej brat. Matka influencera miała otrzymywać telefony z wyzwiskami. Marcin Dubiel stwierdził, że obecnie podchodzi do mediów społecznościowych jak ofiara wypadku komunikacyjnego do samochodu. Influencer nie wchodzi na Instagrama, stroni od pokazywania się publicznie. Ma również świadomość, że Pandora Gate bezpowrotnie zamknęła mu wiele drzwi.

Dubiel nie podaje konkretów dotyczących pozwów wobec Sylwestra Wardęgi, Mikołaja Tylko "Konopskiego" oraz Natana Marconia. Zasłania się dobrem działania prawników i trwającego śledztwa.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

MARCIN DUBIEL IDZIE DO SĄDU! (WARDĘGA, KONOPSKYY, MARCOŃ, BOXDEL?)

Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 0
  • emoji ogień - liczba głosów: 0
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 0
  • emoji smutek - liczba głosów: 0
  • emoji złość - liczba głosów: 0
  • emoji kupka - liczba głosów: 0