Kryzys w ekipie GOATS

Rozpad GOATS? Pandora Gate zmieni skład ekipy rogaczy

Źródło zdjęć: © GOATS / YouTube
Jakub TyszkowskiJakub Tyszkowski,12.10.2023 12:28

Afera z udziałem Stuarta Burtona "Stuu" i innych topowych influencerów mocno namieszała na scenie polskiego YouTube'a. Pandora Gate odciśnie piętno na GOATS. Sylwester Wardęga, jeden z twórców projektu, zdradził fanom, czego mogą się spodziewać.

GOATS to projekt, który narobił szumu na polskim YouTube. Pięciu czołowych influencerów - Michał Baron "Boxdel", Sylwester Wardęga, Piotr Skowyrski "Izak", Wojtek Gola, Kacper Błoński "Crusher" - połączyło siły i zrobiło kanał. W pół roku od startu wbili niemal 700 tys. subskrypcji.

GOATS publikowali treści, które nieraz budziły kontrowersje. Normą były wąsate żarty, cringowe zadania czy boomerskie odzywki. Panowie otarli się o scancelowanie, gdy zorganizowali walkę kobiet w błocie. Zostali wtedy oskarżeni o przedmiotowe traktowanie uczestniczek zawodów.

GOATS (Wardega, Boxdel, Izak, Gola, Blonsky)

Co dalej z GOATS?

Materiał Wardęgi o Pandora Gate postawił pod znakiem zapytania przyszłość GOATS. Cała Polska dowiedziała się, że Boxdel wymieniał nieodpowiednie wiadomości z małoletnią dziewczyną. Ponadto wciąż nie znamy odpowiedzi na pytanie, którzy influencerzy z otoczenia Stuu "wiedzieli, ale nie powiedzieli". Kolejne brudy mogą wypłynąć w przyszłości.

Druid podczas live'a ujawnił, co może czekać GOATS. Grupa spotkała się po opadnięciu emocji po wybuchu Pandora Gate, by szczerze porozmawiać. Wardęga i jeszcze jeden członek ekipy nie widzą szans na działalność projektu w dotychczasowej formie. Druid zasugerował, że mogą nastąpić zmiany w składzie i rodzaju tworzonych treści.

- Mieliśmy spotkanie w piątkę. Boxdel chce działać dalej tak, jak jeszcze dwóch Goatsów. Natomiast ja póki co nie widzę za bardzo szans na taką działalność. Jeszcze jeden z Goatsów też nie widzi szans na taką działalność. Gdybyśmy mieli to robić, trzeba się zastanowić, w jakim składzie i na pewno trochę inny content. Trzeba się zastanowić, zobaczyć, co jeszcze wypłynie - powiedział Druid.

CO DALEJ Z GOATS???

Słowa Wardęgi pokrywają się z wypowiedzią Izaka, który potwierdził, że w składzie grupy nastąpią roszady. - Na pewno nie będzie takiego składu GOATS - powiedział streamer podczas live'a.

trwa ładowanie posta...
Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 0
  • emoji ogień - liczba głosów: 0
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 0
  • emoji smutek - liczba głosów: 0
  • emoji złość - liczba głosów: 0
  • emoji kupka - liczba głosów: 0