Nagrywała w miejscu publicznym? Oto, co usłyszała

Włączyła kamerę w pociągu. Reakcja pasażerki obiegła internet

Źródło zdjęć: © Canva
Oliwia Ruta,
08.07.2024 15:15

Na TikToku pojawił się filmik, który oburzył internautów. Pewna twórczyni opublikowała nagranie prosto z pociągu. Daria Grula chciała stworzyć materiał w przestrzeni publicznej, jednak ktoś jej w tym przeszkodził. Dziewczyna przestała nagrywać, ponieważ zwrócono jej uwagę. Wideo z zajścia zdobyło viralowe zasięgi.

TikTok, w przeszłości działający pod nazwą Music.ly, to platforma społecznościowa, która w krótkim czasie zdobyła ogromną popularność na całym świecie. Aplikacja umożliwia użytkownikom tworzenie, udostępnianie i przeglądanie filmików.

trwa ładowanie posta...

Na portalu często pojawiają się nowe trendy i challenge. Z reguły to one zdobywają viralowe wyświetlenia. Zdarza się jednak, że filmiki, które wywołują skrajne emocje takie jak szok, oburzenie czy radość, osiągają równie wysokie wyniki. Wielu internautów chętnie komentuje kontrowersyjne filmiki.

Nagrywanie w przestrzeni publicznej

Nagrywanie w przestrzeni publicznej to dość drażliwy temat. Jedni twierdzą, że zyskujące na popularności live'y czy vlogi są jak najbardziej w porządku, natomiast drudzy są absolutnie przeciwni zachowaniu. Pewna tiktokerka została skrytykowana za nagrywanie w pociągu. Czy internauci popierają osobę, która zwróciła jej uwagę?

Nagrywała w miejscu publicznym? Oto, co usłyszała
Nagrywała w miejscu publicznym? Oto, co usłyszała (Canva)

Nagrywała tiktoka w pociągu

Daria Grula to tiktokerka nagrywająca kontent podróżniczy, lifestyle'owy oraz edukacyjny. Kobieta udostępniła nowy filmik, który zdobył viralowe zasięgi. Na ten moment ma już ponad milion wyświetleń oraz blisko 73 tys. polubień. Wideo przedstawia Darię jadącą w pociągu, która chciała nagrać, jak się maluje. Niestety zdążyła tylko wyciągnąć błyszczyk, ponieważ ktoś zaczął zwracać jej uwagę. Kobieta stwierdziła, że to miejsce publiczne i nie może tu nagrywać.

trwa ładowanie posta...

Wielu internautów oburzyło się postawą innej pasażerki: "ale bym się kłócił", "było jej powiedzieć "aj dont spik polisz"", "Ale ty nagrywasz siebie. Dziwna kobieta. Miejsce publiczne, więc nie rozumiem, jakbyś się rozbierała to rozumiem", "nagrywałabym dalej", "nie przestałabym nagrywać i bym się kłóciła".

Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 2
  • emoji ogień - liczba głosów: 0
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 0
  • emoji smutek - liczba głosów: 2
  • emoji złość - liczba głosów: 6
  • emoji kupka - liczba głosów: 30
masakra,zgłoś
ogólnie mam podejrzenie że ten portal prowadzą same nastolatki no co najwyżej 20 latki, ambicja buzuje
Odpowiedz
1Zgadzam się0Nie zgadzam się
tyle,zgłoś
ciekawe jakby zaczęła się podmywać? i byłoby więcej glądalności
Odpowiedz
2Zgadzam się0Nie zgadzam się
zxcvbnm,zgłoś
Przede wszystkim to ustawka pustej dziuni, która chce zabłysnąć w sieci i nabić klikbajty. Jestem starą babą po 50. i dziwię, że młodzi ludzie dają sie wkręcać. Inna rzecz - jak można promować takie glupoty i płycizny. Takie nijakie, mierne osoby. Rówieśniczki studiują medycynę, prawo, inzynierie, prowadzą badania naukowe, grają malują, pracują - sa godne podziwu. A to ani ładne ani mądre...
Odpowiedz
25Zgadzam się0Nie zgadzam się
Zobacz komentarze: 18