Książulo nie potrafi gotować? "Prawie każdą pizzę spalili"

Książulo nie potrafi gotować? "Prawie każdą pizzę spalili"

Źródło zdjęć: © YouTube
Oliwia Ruta,
09.07.2024 13:45

Na kanale Książula pojawił się filmik, który oburzył internautów. Szymon Nyczke opublikował wielki test pizzy mrożonej. Pierwszy raz od dłuższego czasu musiał stawić czoła krytyce. Wielu obserwatorów skomentowało jego umiejętności kulinarne: "prawie każdą pizzę spalili".

Szymon Nyczke, w sieci znany jako "Książulo", to youtuber specjalizujący się w testowaniu i recenzowaniu jedzenia. Swoją internetową przygodę zaczynał od vlogów oraz rapowych produkcji. Obecnie prowadzi kanał na YouTube z kontentem gastronomicznym.

trwa ładowanie posta...

Książulo z początku testował tylko miejsca sprzedające kebaby, natomiast jego działalność szybko się rozrosła. Od dłuższego czasu recenzuje również restauracje. Niedawno spróbował posiłków serwowanych w przychodni lekarskiej. Film z oceną jedzenia zdobył viralowe zasięgi.

Książulo nie umie gotować?

8 lipca na kanale Książula pojawił się nowy materiał. Film wzbudził niemałe kontrowersje wśród jego fanów. Wielu zarzuciło mu brak umiejętności gotowania. Mężczyzna miał przyrządzić 14 mrożonych pizz, a następnie wyłonić najlepszą z nich. Niestety jego recenzja okazała się być mało rzetelna, ponieważ większość fast foodów przypalił. Pojawiły się również głosy, że nie powinien używać termoobiegu, ponieważ ten tryb wysusza jedzenie.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

2 guys 14 pizza

Szymon stwierdził jednak, że najbardziej smakowała mu pizza marki Dr. Oetker oraz Sukcesiliana. Równocześnie przyznaje, że żadna z pozycji "go nie porwała". Mimo że na początku filmiku zaznaczył, że dawniej był ogromnym fanem mrożonych fast foodów, to po tym teście zmienił zdanie.

Fani krytykują Książula

Książulo otrzymał masę krytycznych komentarzy. Wiele osób zarzuciło mu, że ocenianie pizzy, którą przypalił mija się z celem: "c*ujowy test, chłopy prawie każdą pizzę spalili i się dziwią, że obrzydliwe", "panowie, jak jest napisane że grzałka dół i góra to tak się robi. Termoobieg wysusza pizzę i nigdy się go do pizzy nie używa", "Był test pizzy z piekarnika z termoobiegiem to teraz dawajcie test zupek chińskich zalanych zimną wodą. Będziecie mogli pomarudzić".

trwa ładowanie posta...
Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 1
  • emoji ogień - liczba głosów: 1
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 17
  • emoji smutek - liczba głosów: 1
  • emoji złość - liczba głosów: 3
  • emoji kupka - liczba głosów: 29
mocodawca,zgłoś
Umią tylko jeść.
Odpowiedz
0Zgadzam się0Nie zgadzam się
Marihunaan,zgłoś
Ten flegmatyk wciskany już na każdym kroku, komu to jest potrzebne, a dlaczego?
Odpowiedz
4Zgadzam się3Nie zgadzam się
Darek,zgłoś
Chłopy odlecieli to tak jakbym ja komentował łyżwiarstwo figurowe w ogóle na tym się nie znając
Odpowiedz
3Zgadzam się1Nie zgadzam się
Zobacz komentarze: 9