Lexy Chaplin krytykuje produkty sanah

Lexy Chaplin: "czuję chleb i różaniec". Produkty sanah są święte?

Źródło zdjęć: © Lexy Chaplin / Instagram
Oliwia Ruta,
09.11.2023 12:30

Lexy Chaplin testuje autorskie produkty piosenkarki sanah. Religijna influencerka wyczuwa różaniec w jednej z kanapek.

Lexy Chaplin to influencerka nagrywająca kontent livestyle'owy. Youtuberka ponad dwa lata temu zaczęła udzielać się również we freakfightcie. Swoją debiutancką walkę stoczyła z "Natsu" Natalią Karczmarczyk podczas pierwszej edycji "High League". Na początku tego roku influencerka została twarzą federacji "Clout MMA". Chaplin nie zrezygnowała jednak z kariery influencerksiej. Nadal regularnie zamieszcza treści na swoich mediach społecznościowych. W nowym nagraniu na TikToku Lexy testuje autorskie produkty sanah.

Lexy testuje błogosławioną foccacini sanah

Lexy Chaplin 8 listopada na TikToka dodała recenzję. Influencerka zdecydowała się spróbować foccacini i sałatki z autorskiej linii produktów piosenkarki - "Uczta na wynos z sanah". Youtuberka już od samego początku zaznaczała, że nie lubi połączenia ananasa z szynką. Zdradziła również, że jej dieta przypomina sposób żywienia 5-latka - je tylko proste i sprawdzone produkty.

Lexy Chaplin krytykuje produkty sanah
Lexy Chaplin krytykuje produkty sanah (Lexy Chaplin , Instagram)

Chaplin skarżyła się na zbyt intensywny zapach i smak róży, który określiła "różańcem". Lexy wyznała, że gdy była mała, miała różaniec o zapachy róży. Influencerka tłumaczy, że od tamtej pory zapach tych kwiatów określa mianem "różańca". Influencerce nie podpadł również do gustu ananas obecny w kanapce. Oprócz foccacini youtuberka spróbowała sałatki, która znacznie bardziej jej zasmakowała. Tiktokera stwierdziła jednak, że nie kupiłaby produktów ponownie.

trwa ładowanie posta...
Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 0
  • emoji ogień - liczba głosów: 0
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 2
  • emoji smutek - liczba głosów: 1
  • emoji złość - liczba głosów: 1
  • emoji kupka - liczba głosów: 2