Lexy Chaplin zajęła stanowisko

Skandal polskiego YouTube. Lexy Chaplin zabrała głos

Źródło zdjęć: © Instagram - Lexy Chaplin / Instagram
Natalia Witulska,
05.10.2023 15:03

Największa drama polskiego YouTube z każdą godziną rozkręca się coraz bardziej. Świadkowie, skriny i nagrania wychodzą na jaw. Wypowiedzieć się o Stuu i Dubielu postanowiła Lexy Chaplin.

Od filmu Sylwestra Wardęgi minęły dopiero dwa dni. Przez ten czas wielu influencerów zdążyło zabrać głos i skomentować sprawę dotyczącą zachować Stuu w stosunku do nieletnich fanek. W czwartek 5 października wypowiedzieć się postanowiła również była uczestniczka Teamu X i współpracowniczka Stuarta, a także była dziewczyna Marcina Dubiela, Lexy Chaplin.

Lexy Chaplin komentuje sprawę Stuarta Burtona

Od filmu Sylwestra Wardęgi minęły zaledwie dwa dni. Coraz więcej osób, które kiedykolwiek były powiązane ze Stuu bądź Marcinem Dubielem zabiera głos. Skomentować sprawę postanowiła również Lexy Chaplin. Na Instagramie zorganizowała Q&A, w którym odniosła się do skandalu.

- Ja nigdy nie widziałam żadnych dowodów. Nigdy nie widziałam żadnych skrinów, żadnych głosówek, żadnych zdjęć, żadnych filmików. Ta sprawa jest tak mocna, jest tak poważna, że tu nie ma miejsca na niesprawdzone informacje. Ja pierwszy raz zaczęłam słyszeć o tej przeszłości Stuarta, jakiś czas po tym, jak odeszłam z teamu X. Tak jak mówię, nigdy to nie było niczym potwierdzone. Z czym ja miałam, autentycznie się pytam, z czym ja miałam pójść na policję? Ja nie miałam nic. Justyna poszła na policję, odesłali ją do domu. Co ja miałam powiedzieć też w internecie? Bez żadnych dowodów, bez żadnych sprawdzonych informacji? Justyna też poruszyła ten temat i została uznana za pomawiaczkę, za chorą psychicznie - powiedziała Lexy spytana o to, czy wiedziała o zachowaniach Stuarta.

Lexy Chaplin komentuje sprawę Stuarta
Lexy Chaplin komentuje sprawę Stuarta (Instagram - Lexy Chaplin , Instagram)

Lexy przyznała również, że treści zawarte w filmie Sylwestra Wardęgi są obrzydliwe. Powiedziała także, że nie zdawała sobie sprawy, że jej były chłopak Marcin Dubiel miał pisać nieodpowiednie treści do nieletnich fanek. Influencerka potępiła zachowania youtuberów i wielokrotnie podkreśliła, że nie była niczego świadoma.

MROCZNA TAJEMNICA STUU I YOUTUBERÓW: PANDORA GATE (Boxdel, Dubiel, Fagata)

Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 0
  • emoji ogień - liczba głosów: 7
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 5
  • emoji smutek - liczba głosów: 0
  • emoji złość - liczba głosów: 3
  • emoji kupka - liczba głosów: 0