Powstaje film. W rolach głównych Budda, Boxdel i Natsu

Natsu, Boxdel i Budda na dużym ekranie. Szykuje się hit

Źródło zdjęć: © Instagram: Boxdel, Instagram: budda.7, Instagram: natalia.karczmarczyk / Instagram: budda.7, Instagram: natalia.karczmarczyk
Weronika Paliczka,
23.08.2023 16:00

Już za jakiś czas fani influencerów będą mieli możliwość zobaczyć ich na ekranie kinowym. Szczegóły zdradził Budda. Mają szansę na Oscara?

Tego nikt nie mógł przewidzieć. Boxdel, NatsuBudda pracują nad wspólnym filmem, który ma pojawić się w kinach. O produkcji poinformował Kamil Labudda za pomocą kanału informacyjnego "Przekaz Arcybiskupa" na Instagramie.

trwa ładowanie posta...

Komentarze internautów nie pozostawiają złudzeń

Wpis Buddy szybko został udostępniony na X (Twitterze). Komentujący podsumowują projekt słowami "Współcześni przedstawiciele renesansu" lub "Crossover jak w Marvelu". Są osoby, które nie rozumieją sensu łączeniu Boxdela, NatsuBuddy w jednej produkcji Pojawia się jednak wiele komentarzy negatywnych, sugerujących wykorzystywanie fanów do zarabiania łatwych pieniędzy. Najważniejsza kwestia dalej pozostaje niewyjaśniona: nie wiadomo, o czym będzie film i kto jeszcze pojawi się na wielkim ekranie.

Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 4
  • emoji ogień - liczba głosów: 11
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 3
  • emoji smutek - liczba głosów: 0
  • emoji złość - liczba głosów: 0
  • emoji kupka - liczba głosów: 7
Szum,zgłoś
poproszę film u każdego z iutuberów z argumentami za że warto obejrzeć te film w kinie na co wydacie zarobione pieniądze
Odpowiedz
1Zgadzam się0Nie zgadzam się
Fani Budda,zgłoś
nie pójdę na ten film
Odpowiedz
1Zgadzam się1Nie zgadzam się