Książulo zawalczy z Chajzerem? "Prowadzone są rozmowy"

Książulo zawalczy z Chajzerem? "Prowadzone są rozmowy"

Źródło zdjęć: © Instagram
Oliwia Ruta,
11.06.2024 10:30

Szymon Nyczke, znany jako "Książulo", udostępnił szokujące Instastory. Youtuber zdradził, że pewna federacja zaproponowała mu aż 1,5 mln zł za walkę, ale odmówił. Jego przeciwnikiem miałby być Filip Chajzer, który potwierdził, że oferta pojedynku leży na stole. Zdradził, dlaczego potrzebuje dużych pieniędzy ze starcia.

Szymon Nyczke, w sieci znany jako "Książulo", to youtuber specjalizujący się w testowaniu i recenzowaniu jedzenia. Swoją internetową przygodę zaczynał od vlogów oraz rapowych produkcji. Obecnie prowadzi kanał na YouTube z kontentem gastronomicznym.

trwa ładowanie posta...

Książulo z początku testował tylko miejsca sprzedające kebaby, natomiast jego działalność szybko się rozrosła. Od dłuższego czasu recenzuje również restauracje. Niedawno spróbował posiłków serwowanych w przychodni lekarskiej. Film z oceną jedzenia zdobył viralowe zasięgi.

Filip Chajzer zaczepia Książula?

Filip Chajzer to polski prezenter telewizyjny i radiowy. Można było go zobaczyć w programach takich jak "Dzień Dobry TVN", "Mali Giganci" czy "Jak to się stało?". Niestety mężczyzna nie cieszy się zbyt dobrą opinią publiczną. Wielokrotnie był zamieszany w różne skandale.

trwa ładowanie posta...

W internecie pojawił się wywiad z Filipem Chajzerem. Mężczyzna otrzymał pytanie odnośnie Książula, który zrecenzował jego budkę z kebabem. Youtuber przyznał, że jedzenie jest smaczne, natomiast zbyt drogie. Dodatkowo zauważył, że w kebabach wydawanych influencerom jest więcej mięsa, niż w tych wydawanych innym ludziom. Mimo konstruktywnej krytyki prezenter stwierdził, że: "(recenzja - przyp. red.) jest tak samo do dupy, jak sam autor tej recenzji". Dziennikarz szybko się zreflektował i przeprosił influencera.

trwa ładowanie posta...

Filip Chajzer nalega na walkę: "prowadzone są rozmowy"

Uszczypliwy komentarz Chajzera prawdopodobnie miał związek z planowaną walką. Dziennikarz chciałby spróbować swoich sił we freak fightcie. Jego przeciwnikiem miałby być Książulo. Youtuber przyznał, że dostał propozycje pojedynku w zamian za 1,5 mln zł, na którą nie przystał. Prezenter telewizyjny naciska.

x
x (Instagram)

W wywiadzie dla Onetu mówi: "Dostałem taką propozycję i aktualnie prowadzone są rozmowy. Walka Chajzer vs Książulo to byłby hit roku. Freak fighty to dla mnie coś zupełnie nowego i chciałbym spróbować w nich swoich sił, podobnie jak było to w przypadku mojego występu w 'Tańcu z Gwiazdami'. Nic nie wiedziałem o tańcu, a było bawiłem się fenomenalnie. Teraz będzie mniej grzecznie".

trwa ładowanie posta...

Dodatkowo przyznaje: "Bardzo bym się cieszył, gdyby Książulo przyjął tę propozycję, bo dla obu nas byłoby to rozpoczęcie 'od zera' we freak fightach, ale tak naprawdę dla mnie to nie byłaby walka z przeciwnikiem, a trochę walka o nowe życie. Musicie wiedzieć, że stawki są spore. W jeden dzień spłaciłbym mój kredyt na mieszkanie w Hiszpanii, w której będę teraz mieszkać i to jest świetna motywacja. Mam nawet hasło walki miłośników kebaba po obu stronach barykady - nie obrzucaj mięsem w internecie, wybierz sport!".

Źródło: Onet

Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 0
  • emoji ogień - liczba głosów: 0
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 8
  • emoji smutek - liczba głosów: 0
  • emoji złość - liczba głosów: 0
  • emoji kupka - liczba głosów: 6
Lubuskie,zgłoś
Masakra,budka z nazwą dzielnicy Berlina w Warszawie... omijać z daleka.
Odpowiedz
1Zgadzam się0Nie zgadzam się
To ja do Hajsa wyjdę za bańkę.
Odpowiedz
1Zgadzam się0Nie zgadzam się
Nikt znany,zgłoś
Mam nadzieję że Książulo pozostanie tym chłopakiem jakim jest teraz i oleje freakfighty.
Odpowiedz
8Zgadzam się0Nie zgadzam się
Zobacz komentarze: 6