Książulo odpowiedział na krytykę Chajzera

Książulo odpowiedział na "chajzerowanie". "Dla mnie żenada"

Źródło zdjęć: © Wojciech Olkusnik / East News, YouTube
Konrad SiwikKonrad Siwik,09.06.2024 22:00

Książulo odpowiedział na ostre słowa Filipa Chajzera. Popularny youtuber w dosadnych słowach skomentował krytykę swojego recenzji, nazywając ją "żenadą". Co jeszcze powiedział i jakie zarzuty postawił właścicielowi Kreuzberg Kebap? Sprawdź, co wywołało burzę w świecie gastronomicznych recenzji!

Popularny youtuber gastronomiczny Książulo odniósł się do krytycznych słów Filipa Chajzera, które padły podczas Festiwalu Książki w Opolu. Początkowo Książulo nie zamierzał komentować sprawy, aby nie dawać Chajzerowi dodatkowej atencji, jednak po licznych prośbach od swoich fanów postanowił wyrazić swoje zdanie.

Książulo odpowiada na krytykę Filipa Chajzera. "Głupi był to ruch"

Szymon Nyczke, czyli "Książulo", zamieścił swoją odpowiedź w kanale nadawczym na Instagramie.

Co do tego chajzerowania, to nie chce mi się tym zajmować i dawać atencji, ale mnóstwo z Was mi to wysyła i oczekuję jakiegoś "stanowiska". Dla mnie żenada, zresztą większość komentarzy pod publikacjami tego "wywiadu" idealnie pokazuje, jak głupi był to ruch

- uważa Książulo.
Książulo odpowiedział na krytykę Chajzera
Książulo odpowiedział na krytykę Chajzera (Instagram)

Youtuber nie wyklucza, że w przyszłości pojawią się kolejne krytyczne głosy od właścicieli kebabów, którym nie spodobają się jego recenzje. Wyraził jednak nadzieję, że nie powtórzą tych samych błędów, co Chajzer.

W przyszłości pewnie będzie więcej właścicieli kebabów, którym nie spodoba się mój film, ale może chociaż reszta nauczy się dawać takie same porcje influ i "zwykłym" klientom

- skwitował.

Przy okazji Książulo zaprosił swoich widzów do obejrzenia najnowszego filmu: "Lecimy dalej, zapraszam na bździoszkę pierdzioszkę chociaż to nawet nie jest ona..."

bździoszka pierdzioszka

Filip Chajzer ostro o Książulu: "Recenzja do d**y jak sam autor"

Przypomnijmy, że Filip Chajzer nie przebierał w słowach podczas Festiwalu Książki w Opolu. Były prezenter telewizyjny, a obecnie właściciel Kreuzberg Kebap, odpowiedział na krytyczną recenzję swojego lokalu, którą Książulo opublikował w kwietniu.

Podczas krótkiego wywiadu z reporterką Radia Opole, Chajzer odniósł się do pytania o opinię youtubera: - Czy widział pan recenzję Książula? - zapytała reporterka. - Widziałem, jest tak samo do d**y, jak sam autor tej recenzji - odparł ordynarnie Chajzer.

trwa ładowanie posta...

Książulo ocenił kebab Filipa Chajzera

Warto podkreślić, że Książulo podszedł rzetelnie do recenzji Kreuzberg Kebap. Ocenił, że same dania są raczej poprawne, ale nie wywołują zachwytu. Wyraził swoje rozczarowanie zbyt małą ilością mięsa i wysokimi cenami. Sprawdził również, czy znane osoby mogą liczyć na większe porcje.

Do swojego materiału zaprosił "tajnego klienta" Mualanowskiego, który wyposażony w ukrytą kamerę, zamówił dokładnie to samo danie co Książulo. Okazało się, że bułka z kurczakiem zamówiona przez youtubera była o ponad 100 g cięższa od tej, którą otrzymał "zwyczajny klient".

KEBAB FILIPA CHAJZERA

- Jest to mega słaby ruch, mega słaby. [...] Mimo ważenia mięsa kebaby nadal są nierówne. Po prostu potraktowali ludzi z kamerą, youtuberów, influencerów, nas lepiej niż randomowego klienta. Kebab był smaczny, ale uważam, że za te pieniądze da się zjeść coś lepszego

- podsumował wówczas Książulo.
Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 5
  • emoji ogień - liczba głosów: 2
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 28
  • emoji smutek - liczba głosów: 1
  • emoji złość - liczba głosów: 4
  • emoji kupka - liczba głosów: 21
TomPlumber,zgłoś
Panie Chajzer gdzie są pieniążki ze zbiórek ????
Odpowiedz
27Zgadzam się0Nie zgadzam się
Czesio,zgłoś
Niedługo Chajzer będzie się darł z Rychem Szczena i Jarusiem o atencję. Na samym zdjęciu widać że z kebaba głównie sałata wystaje.
Odpowiedz
20Zgadzam się0Nie zgadzam się
Dlaczego on się tak wierci?
Odpowiedz
9Zgadzam się0Nie zgadzam się
zobacz odpowiedzi (1)
Zobacz komentarze: 6