Szukał rywala do walki. Filip Chajzer specjalnie zaczepił Książula?

Szukał rywala do walki. Filip Chajzer specjalnie zaczepił Książula?

Źródło zdjęć: © Instagram
MAKO,
10.06.2024 14:45

Niedawno internet obiegło bulwersujące nagranie, na którym Filip Chajzer bardzo emocjonalnie reaguje na pytanie o Książula i jego recenzję kebaba celebryty. Czyżby ten ruch był zaplanowaną akcją marketingową?

W lewym narożniku: Filip Chajzer, niezbyt lubiany syn znanego ojca. Inspiracja do stworzenia nowego, a jakże wspaniałego czasownika w j. polskim [chajzerować - przepraszać nieszczerze; usprawiedliwiać swoje zachowanie wydarzeniem z przeszłości; po słabej/żenującej akcji wybielanie się dobrym uczynkiem itp.]. Właściciel food tracka Kreuzberg Kebap z kraftowym kebabem w berlińskim stylu.

W prawym narożniku: Szymon Nyczke "Książulo" obecnie jeden z najpopularniejszych polskich youtuberów. Bóg kebabów, krytyk smaku i stylu, przed którym drży nawet Magda Gessler. Dzięki jego interwencji wiele małych podupadających biznesów zyskało nowe życie m.in. bar "Waga", cukiernia z rurkami ze śmietaną na warszawskiej Woli czy bar "W przychodni" w Krakowie.

Brzmi nieprawdopodobnie? Jak się okazuje, ich walka naprawdę mogła się wydarzyć. Ale od początku.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

LIZA MOCNO o NIKICIE I FERRARIM [Fagata, Paramaxil, Nawcia, Gola] #1 odc

Filip Chajzer pokazał prawdziwą twarz. Dlaczego zaczepił Książula?

Książulo niedawno zrecenzował kebab Filipa Chajzera. Zauważył, że jako influencer otrzymał zamówienie znacznie bardziej naładowane dodatkami niż zwykły klient. Podkreślił ponadto, że czas oczekiwania jest długi, mięsa mało, pita zbyt zapychająca, a ceny wysokie. Stanowczo nie zgodził się z zapewnieniami Chajzera, że to najlepszy kebab w Polsce.

Do tej pory Filip Chajzer milczał na ten temat, lecz w wywiadzie dla Radia Opole celebrycie nieco się ulało. Na pytanie o recenzję Książula odpowiedział wulgarnie: - Widziałem, jest tak samo do d**y, jak sam autor tej recenzji.

Youtuber na kanale nadawczym krótko odpowiedział, że zabiera głos tylko dlatego, że wiele osób oczekuje od niego "zajęcia stanowiska". "Dla mnie żenada, zresztą większość komentarzy pod publikacjami tego 'wywiadu' idealnie pokazuje, jak głupi był to ruch" - napisał Książulo.

Zaplanowana akcja Filipa Chajzera?

Jak się jednak okazuje, zachowanie Chajzera mogło być nie tylko głupie, ale również... zaplanowane. Streamer Nitro podczas transmisji na żywo poinformował o przecieku z jednej z federacji freak fightowych. Filip Chajzer ma zostać zakontraktowanym zawodnikiem, ale nie może znaleźć przeciwnika.

- Ja wam coś powiem, dostaniecie ode mnie leaka za darmo [...]. Filip Chajzer usilnie próbuje znaleźć rywala na nadchodzącą pewną galę freak fightową, więc nie dziwi mnie, że będzie teraz zaczepiał wszystkie osoby z internetu - ujawnił Nitro.

trwa ładowanie posta...

Książulo dostał propozycję walki. Na stole gigantyczna suma

Tuż po tym, jak wyciekła informacja o tym, że Filip Chajzer poszukuje rywala do starcia we freak fightach, Książulo poinformował widzów, że otrzymał pierwszą propozycję walki. Kwota, jaką mu zaproponowano robi wrażenie. Federacja wyłożyła aż 1,5 mln zł, przy czym - była to tylko i wyłącznie kwota do negocjacji. Zbieg okoliczności? Być może... Trudno jednak wierzyć w przypadki.

News: właśnie dostałem ofertę od jednej z federacji freak fightowej. Walka w main evencie. Pierwsza stawka 1,5 mln zł. Przeciwnik: osoba z mediów. Jakiś czas temu mówiłem, że nie chcę brać w tym udziału i na razie nic się nie zmieniło.

- napisał Książulo.

Sztucznie pompowany konflikt, przeciwnik z mediów... Zbyt wiele szczegółów się klei, by uznać, że Filip Chajzer podczas wywiadu z Radio Opole wybuchł ot, tak. Jeden z komentatorów radzi, by celebryta zawalczył z Jakubem Rzeźniczakiem. "Jest spora szansa, że w tej konfiguracji nawet będzie tym bardziej lubianym".

Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 1
  • emoji ogień - liczba głosów: 1
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 2
  • emoji smutek - liczba głosów: 0
  • emoji złość - liczba głosów: 0
  • emoji kupka - liczba głosów: 12
Emsi,zgłoś
Chrońcie dzieci przed tym środowiskiem patomma
Odpowiedz
2Zgadzam się0Nie zgadzam się
Texas Ranger,zgłoś
Księżulo to taki wróżbita Maciej tylko, że smaku🤣
Odpowiedz
1Zgadzam się4Nie zgadzam się
Tolek,zgłoś
Chory czlowiek
Odpowiedz
1Zgadzam się1Nie zgadzam się
Zobacz komentarze: 4