Filip Chajzer przeprosił Książula. "Moje słowa były… z d*py"
"Uwaga będzie bez chajzerowania" - napisał w mediach społecznościowych Filip Chajzer, który po ordynarnych słowach skierowanych w Książula, postanowił się zreflektować. Były prezenter, a obecnie samozwańczy "król kebabów", przeprosił youtubera za swoje grubiańskie bluzgi.
Filip Chajzer, były prezenter telewizyjny, a obecnie właściciel Kreuzberg Kebap, ostatnio znalazł się w centrum kontrowersji. Wszystko zaczęło się od recenzji, którą na swoim kanale opublikował Książulo - youtuber, który zasłynął z oceniania potraw serwowanych w różnych restauracjach i barach. W kwietniu pod lupę wziął kebab oferowany przez Chajzera. Jego ocena wywołała ostrą reakcję ze strony prezentera. Teraz Chajzer przeprasza za swoje słowa.
Podobne
- Książulo kontra Chajzer. Jest oficjalna odpowiedź youtubera
- Filip Chajzer ostro o Książulu: "Recenzja do d**y jak sam autor"
- Książulo odpowiedział na "chajzerowanie". "Dla mnie żenada"
- Najgorszy kebab w Warszawie podszywa się pod Książula. "To nie jest mój lokal"
- Seks po kebabie? Filip Chajzer rzucił kolejny "genialny" pomysł
Dalsza część artykułu pod materiałem wideo
Mestosław: "Ślub wezmę w Brazylii i... w Polsce". Gdzie zamieszka z mężem i dzieckiem?
Filip Chajzer ostro o Książulu: "Recenzja do d*py jak sam autor"
Podczas Targów Książki w Opolu, Filip Chajzer promował autobiografię "Niejednoznacznie pozytywny". W trakcie krótkiego wywiadu, którego udzielił Radiu Opole, były dziennikarz nie krył swojego niezadowolenia. Został zapytany o opinię Książula, który w jednym ze swoich filmów skrytykował kebab oferowany przez Chajzera. Główne zarzuty dotyczyły małej ilości mięsa, wysokiej ceny i większych porcji dla znanych osób.
Te słowa wywołały negatywną reakcję Chajzera, który w rozmowie z reporterką chamsko skomentował recenzję influencera. - Widziałem, jest tak samo do d**y, jak sam autor tej recenzji - rzucił Chajzer.
Książulo kulturalnie podsumował słowa Chajzera w mediach społecznościowych. "Co do tego chajzerowania, to nie chce mi się tym zajmować i dawać atencji, ale mnóstwo z Was mi to wysyła i oczekuję jakiegoś 'stanowiska'. Dla mnie żenada, zresztą większość komentarzy pod publikacjami tego 'wywiadu' idealnie pokazuje, jak głupi był to ruch" - uważa Książulo.
Chajzer przeprasza Książula. "Po męsku, krótko i konkretnie"
Po tym, jak nagranie z wywiadem Filipa Chajzera stało się popularne w sieci, na prezentera spadła fala krytyki. W końcu zdecydował się zreflektować i w poniedziałkowe przedpołudnie opublikował na swoich profilach w mediach społecznościowych przeprosiny. W swoim oświadczeniu tłumaczy się bardzo emocjonalnym podejściem do swojego nowego biznesu i przyznaje, że nie powinien reagować w ten sposób.
Uwaga będzie bez chajzerowania, a to jakaś nowość, więc warto przeczytać do końca. Pragnę serdecznie przeprosić Pana Książula. Po męsku, krótko i konkretnie. Moje słowa były… "z d**y". Mój biznes powstał z marzeń i faktycznie mam do niego emocjonalny stosunek, który w przypadku mojej wypowiedzi dla radia wziął górę nad klasą, kulturą i elegancją. To, że nie jestem fanem recenzji mojego kebsa, nie oznacza, że Pan Książulo nie robi świetnej roboty, pomagając rodzinnym biznesom
Popularne
- Znamy przyczynę śmierci sowy Duolingo. Dua Lipa opłakuje ptaka
- Stuu został pobity? Szokujące nagranie obiegło internet
- Sowa Duolingo nie żyje. Wszyscy możecie ją mieć na sumieniu
- Kotolga jest viralem na TikToku. Kim jest i co o niej wiadomo?
- Żugajki na tropie nowego partnera Julii. Kim jest tajemniczy mężczyzna?
- "Diabeł morski" straszył u wybrzeży Teneryfy. Ryba skończyła marnie
- Powstał tłumacz z polskiego na deweloperski. "Zrozum groźne gatunki"
- Sprawa korepetytora trafiła do Rzeczniczki Praw Dziecka. Co dalej?
- Damiano David wystąpił w Polsce. Zagrał nowy kawałek