Filip Chajzer przeprosił Książula

Filip Chajzer przeprosił Książula. "Moje słowa były… z d*py"

Źródło zdjęć: © Wojciech Olkusnik / East News
Konrad SiwikKonrad Siwik,10.06.2024 14:15

"Uwaga będzie bez chajzerowania" - napisał w mediach społecznościowych Filip Chajzer, który po ordynarnych słowach skierowanych w Książula, postanowił się zreflektować. Były prezenter, a obecnie samozwańczy "król kebabów", przeprosił youtubera za swoje grubiańskie bluzgi.

Filip Chajzer, były prezenter telewizyjny, a obecnie właściciel Kreuzberg Kebap, ostatnio znalazł się w centrum kontrowersji. Wszystko zaczęło się od recenzji, którą na swoim kanale opublikował Książulo - youtuber, który zasłynął z oceniania potraw serwowanych w różnych restauracjach i barach. W kwietniu pod lupę wziął kebab oferowany przez Chajzera. Jego ocena wywołała ostrą reakcję ze strony prezentera. Teraz Chajzer przeprasza za swoje słowa.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Mestosław: "Ślub wezmę w Brazylii i... w Polsce". Gdzie zamieszka z mężem i dzieckiem?

Filip Chajzer ostro o Książulu: "Recenzja do d*py jak sam autor"

Podczas Targów Książki w Opolu, Filip Chajzer promował autobiografię "Niejednoznacznie pozytywny". W trakcie krótkiego wywiadu, którego udzielił Radiu Opole, były dziennikarz nie krył swojego niezadowolenia. Został zapytany o opinię Książula, który w jednym ze swoich filmów skrytykował kebab oferowany przez Chajzera. Główne zarzuty dotyczyły małej ilości mięsa, wysokiej ceny i większych porcji dla znanych osób.

Te słowa wywołały negatywną reakcję Chajzera, który w rozmowie z reporterką chamsko skomentował recenzję influencera. - Widziałem, jest tak samo do d**y, jak sam autor tej recenzji - rzucił Chajzer.

trwa ładowanie posta...

Książulo kulturalnie podsumował słowa Chajzera w mediach społecznościowych. "Co do tego chajzerowania, to nie chce mi się tym zajmować i dawać atencji, ale mnóstwo z Was mi to wysyła i oczekuję jakiegoś 'stanowiska'. Dla mnie żenada, zresztą większość komentarzy pod publikacjami tego 'wywiadu' idealnie pokazuje, jak głupi był to ruch" - uważa Książulo.

trwa ładowanie posta...

Chajzer przeprasza Książula. "Po męsku, krótko i konkretnie"

Po tym, jak nagranie z wywiadem Filipa Chajzera stało się popularne w sieci, na prezentera spadła fala krytyki. W końcu zdecydował się zreflektować i w poniedziałkowe przedpołudnie opublikował na swoich profilach w mediach społecznościowych przeprosiny. W swoim oświadczeniu tłumaczy się bardzo emocjonalnym podejściem do swojego nowego biznesu i przyznaje, że nie powinien reagować w ten sposób.

Uwaga będzie bez chajzerowania, a to jakaś nowość, więc warto przeczytać do końca. Pragnę serdecznie przeprosić Pana Książula. Po męsku, krótko i konkretnie. Moje słowa były… "z d**y". Mój biznes powstał z marzeń i faktycznie mam do niego emocjonalny stosunek, który w przypadku mojej wypowiedzi dla radia wziął górę nad klasą, kulturą i elegancją. To, że nie jestem fanem recenzji mojego kebsa, nie oznacza, że Pan Książulo nie robi świetnej roboty, pomagając rodzinnym biznesom

- przekazał w przeprosinach Chajzer.
trwa ładowanie posta...
Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 0
  • emoji ogień - liczba głosów: 0
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 0
  • emoji smutek - liczba głosów: 0
  • emoji złość - liczba głosów: 0
  • emoji kupka - liczba głosów: 0