Poseł Konfederacji rozdawał alkohol podczas juwenaliów

Kraków: poseł Konfederacji rozdawał studentom darmowy alkohol

Źródło zdjęć: © Konrad Berkowicz - Twitter
Maja Kozłowska,
21.05.2023 13:30

Konrad Berkowicz, poseł Konfederacji, pod pozorem interwencji poselskiej dostał się na krakowskie juwenalia w miasteczku AGH.

Juwenalia - coroczne święto studentów, hucznie obchodzone przez chyba wszystkie uczelnie w Polsce. Koncerty, food trucki, turniej we flanki, grillowanie: różnie to wygląda, w zależności od uniwersytetu, ale puenta jest jedna: dobra zabawa i wyluzowanie się przed sesją.

Krakowskie juwenalia w miasteczku AGH doczekały się w tym roku nieoczekiwanego gościa. Bynajmniej nie chodzi o dodatkową gwiazdę któregoś z koncertów (a szkoda), ale o posła Konfederacji, Konrada Berkowicza. Polityk postanowił wybrać się na studencką imprezę, a z racji, że nie miał biletu, posłużył się zasłoną interwencji poselskiej.

Poseł Konfederacji interweniuje na juwenaliach i rozdaje studentom alkohol

Konrad Berkowicz pochwalił się w mediach filmikiem, na którym zrelacjonował swoje wyjście na krakowskie juwenalia. Poseł Konfederacji opowiedział, że władze nie chciały wpuścić go na teren imprezy - ponieważ nie jest studentem i nie posiadał biletu. Na całe szczęście, Berkowicz wyjął asa z rękawa i posłużył się kartą-pułapką interwencji poselskiej.

trwa ładowanie posta...

Polityk został wpuszczony i mógł bez przeszkód "interweniować". Czyli rozdawać uczestnikom juwenaliów darmowe piwo pod pozorem "kontrolowania, czy poziom alkoholu we krwi studentów jest odpowiedni".

trwa ładowanie posta...

Dość to niefortunne, że polityk Konfederacji (prawie 12 proc. poparcia wg rp.pl) w momencie, kiedy bardzo dużo mówi się o szkodliwości alkoholu oraz społecznemu przyzwoleniu, jakie panuje w Polsce na jego spożywanie i promowanie, decyduje się rozdawać młodym ludziom darmowe piwo i inny alkohol.

I to wszystko w ramach "interwencji poselskiej". Ciekawe, gdzie będzie następna runda? Może na studniówce?

Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 13
  • emoji ogień - liczba głosów: 2
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 4
  • emoji smutek - liczba głosów: 1
  • emoji złość - liczba głosów: 44
  • emoji kupka - liczba głosów: 6
Student,zgłoś
Alez jestem oburzony ! Poproszę panie Berkowicz na słówko, pan zabierze ten alko ze sobą na te słówko ;)
Odpowiedz
10Zgadzam się6Nie zgadzam się
wolnościowiec,zgłoś
Przy wszechobecnej lewackiej propagandzie, taka normalność jest w cenie. Takich posłów nam trzeba. O takich posłów warto walczyć.
Odpowiedz
16Zgadzam się38Nie zgadzam się
zobacz odpowiedzi (1)
AntyPissTaCja,zgłoś
Piwo jak piwo, może było bezalkoholowe - tego chyba nie sprawdzili... Piwo, to i tak lepiej niż rozdawanie kasy, za które można sobie kupić twarde narkotyki...;-)
Odpowiedz
18Zgadzam się12Nie zgadzam się
Zobacz komentarze: 8