Kodak Black rzucił w fanów diamentową zawieszką

Kodak Black przetestował lojalność fanów. Rzucił w nich diamentami

Źródło zdjęć: © Aaron J. Thornton / FilmMagic, Getty Images
Weronika Paliczka,
11.04.2024 15:45

Amerykański raper Kodak Black przeprowadził eksperyment na fanach obecnych na jego koncercie. Artysta rzucił w tłum zawieszkę z diamentowego łańcucha. Czy odzyskał swoją własność?

Artyści z całego świata znani są z luksusowego trybu życia. Prywatne samoloty, garaże pełne luksusowych samochodów czy garderoby wypełnione od podłogi do sufitu ubraniami od projektantów to tylko wycinek z codzienności aktorów, piosenkarzy czy innych celebrytów. Do tego należy doliczyć luksusowe rezydencje w największych miastach oraz kurortach, regularne egzotyczne wakacje no i oczywiście typowy symbol wysokiego statusu - zegarki i biżuterię.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Wyrzucili go z Top Model. "Zarapowałem im". Ziętkowski o kulisach życia TikTokera

Kodak Black przeprowadził eksperyment społeczny

Na nietuzinkowy pomysł wpadł raper Kodak Black. Amerykański artysta znany m.in. z hitu "Wake Up The Sky" postanowił przetestować uczciwość swoich fanów w trakcie jednego z koncertów. W tym celu raper zdjął z szyi diamentowy łańcuch i odpiął z niego wysadzaną drogocennymi kamieniami zawieszkę. Sam ruch pozostawił fanów artysty w szoku, jednak to mu nie wystarczyło.

Po odpięciu diamentowej zawieszki Kodak Black rzucił nią w tłum. Raper chciał sprawdzić, co stanie się z luksusowym akcesorium. Realnie rzec biorąc, możliwości były dwie: szczęśliwiec, który złapał zawieszkę, mógł zostawić ją dla siebie, tym samym szybko się wzbogacając. W drugim przypadku zawieszka wróciłaby do rapera, co udowodniłoby lojalność jego fanów.

trwa ładowanie posta...

Co stało się z diamentami Kodaka Blacka?

Na nagraniu udostępnionym w internecie widać, jak fani rapera rzucają się na diamentową biżuterię. Ostatecznie trafiła ona w ręce mężczyzny, który oddał ją raperowi. Kodak Black w podzięce zaprosił fana na scenę, aby zbić z nim piątkę i osobiście mu podziękować. Artysta mógł być zadowolony - okazało się, że w tym przypadku lojalność przezwyciężyła pokusę.

Komentujący internauci uważają, że chętni na kradzież nie mieliby szans czmychnąć ze zdobyczą ze względu na ilość osób obecnych na koncercie. Każdy patrzył każdemu na ręce, przez co ucieczka z diamentową zawieszką byłaby niewykonalna.

Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 0
  • emoji ogień - liczba głosów: 0
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 0
  • emoji smutek - liczba głosów: 0
  • emoji złość - liczba głosów: 0
  • emoji kupka - liczba głosów: 5