pop-qultura
Doda na twojej studniówce? Tak, to możliwe, artystka właśnie ogłosiła konkurs
Post Malone: diamenty w zębach warte 1,6 miliona dolarów :O

Diamentowy uśmiech za MILIONY? Raper wszczepił sobie kamienie w zęby 💎

Źródło zdjęć: © Instagram
Oliwier NytkoOliwier Nytko,15.06.2021 13:25

Myślicie, że widzieliście w życiu już wszystko? Meh. Post Malone wszczepił sobie w zęby diamenty. Koszty ogromne, czas procedury długaśny. WTF?

bFeHWBYP

Na łamach Vibeza pisaliśmy wielokrotnie o ciekawostkach związanych z raperami. Ostatnio zapanowała moda na diamenty. Dokładniej, to diamenty wszczepiane w czoło. Zrobił to Lil Uzi VertLil Pump. Ale żeby wszczepić sobie prawdziwe diamenty w zęby — to trzeba mieć interesujące podejście do życia.

Post Malone jest znany ze swojego podejścia do życia. Uważany jest za jedną z najmilszych osób w rap grze. Chojny, dobroduszny — nigdy nie odmówi fotki z fanem. Chociaż znany jest też z innych rzeczy. Dobór jego tatuaży i samochód to materiał na osobny tekst. Różowy Ford Explorer od lat przykuwa uwagę każdego fana.

Post zrobił teraz coś nowego

Można być ekstrawaganckim i kupić łańcuch ze złota. Można też kupić sobie nakładki na zęby z diamentami. Ale żeby wszczepić sobie prawdziwe diamenty w zęby? Tylko jedna osoba mogłaby wpaść na coś takiego:

Uśmiech warty kilka milionów

Post Malone zakończył swoją rekonstrukcję uśmiechu o wartości 1.600.000 dolarów w ostatni weekend!!! Z uśmiechem, który pokazuje naturalne porcelanowe licówki obramowane 2 diamentowymi kłami o łącznej wadze 12 karatów, Post Malone dosłownie ma uśmiech warty 1 milion dolarów!!!

To przynajmniej jakoś wygląda. Hej, no dobra, może nie jest to idealna rekonstrukcja uśmiechu.

Jednak mając na uwadze, że mamy na świecie raperów z kryształami w czole… Post wypada świetnie. Procedura miała trwać bardzo długo - jednak to koszt robi największe wrażenie. Żeby zapłacić 1,6 miliona dolarów za zęby... 🤔

bFeHWBYR

Nawet nie wygląda to jakoś przesadnie źle. Wyróżnia się — więc wszystkie najważniejsze elementy zostały spełnione. Jeżeli miałbym za dużo pieniędzy, to pewnie też wpadłby mi do głowy pomysł na diamentowe zęby. Niestety Post Malone był pierwszy, a tego nie da się łatwo podrobić. 

 Zrobilibyście sobie coś takiego? 

Co o tym myślisz?
  • serduszko
  • ogień
  • uśmiech
  • smutek
  • złość
  • kupka
Patryk Kaw,zgłoś
Już kiedyś Mick Hucknall z Simply Red wstawił sobie najpierw rubin a potem zamienił na diament i j powiedział że wcześniej widział to u innego artysty reggae Big Youth.
Odpowiedz
0
like
0
dislike
Komentarze (1)
arrow
Serial z podcastu "Idiotki" Okuniewskiej powstanie? Kochani, to chyba nie koniec idiotkowania!